Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexi fehérnemű nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexi fehérnemű nem éppen tökéletes testű lányon is izgató, vagy inkább nevetséges?

Figyelt kérdés

Vázolom pl. Az én szitumat. Kicsik a melleim, és alsó tájékon kicsit összegyűlt a narancsbőr, és a felső testem a hasammal viszonylag vékony, de a combom és a vádlim nagyon vastag.


De legyen szó bármilyen testi hibáról, de ha a barátnőtökről lenne szó és meglátnátok combfixben, vagy csipkés harisnya overallban, tetszene vagy inkább kínos lenne?


2021. júl. 22. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon izgató és szexi!
2021. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ezt kép nélkül lehetetlen megmondani. Tény, hogy nem minden áll jól mindenkinek.
2021. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

attól függ mennyi az a narancsbőr

furán hangzik, de én az enyhe narancsbőrt még izgatónak is találom, bár mellé nekem azért husisabb fenék passzol

vastag comb és nagy fenék kifejezetten tetszik, a kis melleket is szeretem, régen az volt a kedvencem, már fej-fej mellett van a kis és nagy mell nálam :)


exemen tetszett amiket láttam, neki kis melle és nagy feneke volt, teltebb partnereknél pl a hálós combfix tetszett volna, de azt mondták, hogy "úgy néztek volna ki mint a kötözött sonka", szóval ezt nem láttam meg, de neten képeken, videókban kifejezetten tetszett


szerintem beszélj a barátoddal neki mi tetszene és aszerint válassz szexi ruhákat :)

2021. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
#2-essel értek egyet, ezt így nehéz megmondani és abban is igaza van hogy nem mindenkinek áll jól
2021. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a volt barátnőm egy melegítőben is szexi volt, de amikor felöltözött ilyen "szexi" cuccokban, egyszerűen már nem tetszett annyira.

Ha a barátodnak te vagy az ideálja, akkor biztosan még jobban fogsz neki tetszeni azokban a cuccokban. Azonban ha csak tetszel neki, akkor kérdéses a dolog.

Én is a #2-essel értek egyet.

2021. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Lehet akár szexi is, de nem biztos.
2021. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Nélküle tetszene:) Csak legyen teljesen természetes és akár narancsbőrös akár nem ha a barátnőm, akkor úgy szeretem ahogy van.
2021. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően szexi, de pár apróságra célszerű figyelni (pl. nagyon világos bőrnél figyelni kell a színekre, nagyon telt popsinál nem biztos hogy a zsínortanga a nyerő stb.).
2021. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy, nem a fizikai adottságaidon múlik. A feleségem is nagyon messze van a tökéletestől (mármint a média által belénk táplált tökéletestől), mégis megveszek érte a mai napig, ha felhúz pl. egy combfixet. Számomra így tökéletes a tökéletlensége, és így szeretem.


Leginkább a párodon múlik.

2021. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Vannak elönyös és kevésbé elönyös fehernemük bizonyos testalkatokra.

De ezt gondolom a nök pontosan felmérik és tudják is.

Pld franciabugyi vagy zsinórtanga.Fehé vagy feketecombfix stb...

A testalkatodra a legmegfelelöbbet ki tudod választani,akkor is,ha nem "tökéletes"

Ezzel csak azt akaram volna mondani hogy nem érdemes mindenféle,bármilyen xart bevásárolni mert sexynek van kinevezve.

2021. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!