Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti milyen bikinit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti milyen bikinit viseltek a strandon? Merészebb fazonokat vesztek fel mint fehérneműből vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Megindokoljátok, hogy miért? Tehát kényelmes, az áll a legjobban, meg akarjátok mutatni magatokat, stb.

(esetleg ha van kép/link a bikiniről az is jöhet szemléltetésképp)


2021. júl. 19. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima bikinit ami kényelmes. Nem értem mit kéne még ezt ecsetelni több mondatban.
2021. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem van az szerintem egyáltalán nem "extra", kb ugyanolyan, mint a fehérneműim.
2021. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima bikini ami kényelmes.
2021. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért járok strandra hogy mutogassam magam, sima bikinit veszek fel ami jól áll és kényelmes. Egyszerű fekete, a felső része nyakba megkötős, az alsó rendes bugyi
2021. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyanokat, van normál, brazil és tanga bikinialsóm is
2021. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 bikinim van (es egy furdoruha), a legtobb magasabb dereku, magas combkivagasu brazil fazonu alsoval. Egyik sem mutat tul sokat, de nincs is nagyon mutogatnivalo, kozel 170 centi vagyok es ~50 kilo, nincs nagy mellem vagy fenekem, lapos a hasam, vekonyak a combjaim stb. Nyilvan nem szoktak megnezni, de nem is celom.
2021. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Egybe fürdőruhát. Kicsi felesleg van rajtam. 173 cm és 71 kg vagyok pont átlagos súlyú, de oldalt van úszógumi és nem szoktam foglalkozni magammal ilyen női dolgokkal mint a manikűr, pedikűr, fodrász, meg smink meg hasonlók szóval nem szoktak szerencsére engem sem bámulni. Én fürödni megyek a párommal, nem magamat mutogatni.
2021. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés kinek mi a merész. :) 44N
2023. okt. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Én a páromat rábeszéltem egy merészebb bikinire, pontosabban nem kellett rábeszélni, mert neki is tetszett, csak közösen nézegettük, mit válasszon, és akkor már olyat választott, ami nekem is tetszik.


Baromi izgató benne, a víz alatt úgy állt a farkam, mint az atom, ami persze tetszett neki, még adta is alá a lovat. A vízben is szexeltünk, meg kint a parton is, nem bírtuk ki.

2023. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!