Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben volt más az első egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben volt más az első egyéjszakás kalandod, mint egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok, és hogy hány évesen történt, esetleg körülményt, ha fontos. :)

2021. júl. 22. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

30 N

Ég és föld.

Az egyéjszakás csak addig jó míg elélvezek. Utána alig várom hogy a pasi kilépjen az ajtón.

2021. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát hogy nem volt folytatás. Amúgy nem vettem észre sok különbséget. F
2021. júl. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tetszett ahogy csókolgatni, ölelgetni akart. Csak orgazmust akartam. Nem érdekelt h neki jó e. 24N
2021. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem volt egyéjszakás kalandom 🤷‍♂️ nekem nem megy egyérzelem nélkül. F
2021. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Jó volt, nem kellet a párkapcsolat terheivel törődni, csak azzal, hogy abban a pillanatban mindkettőnknek jó legyen.
2021. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élvezet nem volt olyan fokú, de nem tudom, hogy azért nem, mert érzelmek nélkül történt vagy azért nem, mert nem tudtunk összeszokni.


Engem baromira zavart, hogy üres volt a tekintete szex közben és nem akart csókolózni. Üresnek éreztem az egészet. Béna is volt a szexben, de ettől még voltak benne élvezhető epizódok, nagyon is, de összességében véve nem kértem repetát.

Nem egy éjszakának indult, de az érzelmi üresség miatt befejeztem.

2021. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
40 N
2021. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jó ellenpélda vagyok akkor:D 2 férfival feküdtem le eddig, az elsővel tavaly, sok tali után, tudta is hogy szűz vagyok, de a sok együttlét alatt sose érdekelte kb, hogy nekem is jó e, csak magára fókuszált. Én mivel meg tapasztalatlan voltam ezért úgy voltam vele, hogy oké csak jobb lesz. De ez pár hét elteltével se változott ezért szakítottam. Most meg lefeküdtem egy sráccal a második randin és tökre törődött végig. Láttam, hogy kb rám jobban figyelt, mint magára. Úgyhogy ez nagyon személyfüggő. Nekem meg eleve nagyon nehezen jönnek az érzelmek, szóval érzelem szempontjából se volt jobb a kapcsolatban való szex.
2021. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen is volt, ami közös: sokkal lazábban vettem, hogy mit történik. De a csajok is. Közvetlenebb egy ilyen mint együttjárásban az első szex.

Egy volt ami külön élmény volt: ott a csaj kérte (!!) hogy használjam. A szó szexbaba értelmében. Ki akarta próbálni, hogy milyen. Mind a ketten élveztünk, aztán ő hazament a nyaralásról svédországba.

2021. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!