Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha 20 évesen 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 20 évesen 27 lánnyal voltam már, és ezek mind egyéjszakás kalandok volta, rendes kapcsolatom nem volt még?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább furcsa. Miért nem volt eddig kapcsolatod?
2017. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha randiznánk, nálam így hátrányból indulnál, mert azt feltételezném, hogy megint csak kalandot akarsz :D Persze, ha bizonyítod az ellenkezőjét, akkor nem gáz.

21L

2017. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20 évesen szakítottam, ő volt az első az életemben. 5 évig voltunk együtt.


Csak azt akarom mondani, hogy nem vagyunk egyformák.

2017. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a falu bikája
2017. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abba ne hagyd, te vagy az elet csaszara! Minden numera amit kihagsz banni fogod.

Nekem van vagy tiz amire ra kellett volna usznom, de baratnom volt s nem tettem. Azota a csaj nkncs meg a numerak meg mentek... Csinald, majd jon egy csaj 6 ev mulva es megallapodsz. De addig... ;-)

40f

2017. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira gáz, amennyira annak érzed. Ha zavar, keress olyat, aki mellett szívesen kitartanál.
2017. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én ezt megtudnám ismerkedésnél, akkor nagyon bizonytalan lennék, hogy így akarok e tőled valamit. Mert mi van, ha csak egy kaland lennék én is, vagy egy a sok közül. Ebből lehetne arra is következtetni, hogy nem vagy kitartó, hűséges típus, könnyen félre lépnél, mert neked kell a változatosság.

Így tuti, hogy lassabban haladna a dolog.

De persze, ha bebízonyítod ezeknek az ellenkezőét, akkor nincs baj.

18l

2017. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!