Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ha szép lánnyal van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha szép lánnyal van egyéjszakás kalandotok, szerettek eldicsekedni vele a haveroknál?

Figyelt kérdés
És ha csúnyácskával, akkor inkább nem mondjátok senkinek?

2017. márc. 13. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából igen.
2017. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csúnya lányt nem dugnak a pasik
2017. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen az elso kerdesedre valasz. A masodik pedig erdektelen, mert nem adom a f..arkam olyan lany szajaba akit nem tartok vonzonak. (Lehet hogy a havernak az a csaj nem jon, be vagy akit o levarrt az nekem nem. De a lenyeg: akivel dugok az szerintem jo csaj.)
2017. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Igaz barátnak elmondanám ( nem hencegve), aki meg számomra csúnyácska, azzal nem szexelek, ergo nem is tudnék miről beszámolni...
2017. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a legjobb és igazi barátaimnak, de nekik is annyit mondva, hogy ne sértsem meg a diszkréció határait (nem fogom részletezni). A szép lány definiciója meg egyén függő kinek mi a szép és vonzó. Annyi biztos hogy ne legyen higéniai problémái, azért legyen alakja az illetőnek, igényes legyen magára, de ne az 5 kilo smink meg a másfél üveg parfümben mérje az igényességet. Nekem az igazi vonzalomhoz kell még hogy megfogjon a viselkedésével illetve a belső értékeivel. Szóval nem olyan egyértelmű kivel fekszem le szívesen.
2017. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom talán elöbb ha kipróbálhatnám!!
2017. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1 olyan haverom van akinek elmondanám - mert 100% megbízható (szépet is csúnyát is).

Mindenki más esetében (amellett, hogy nem is biztos, hogy vevő ilyen infóra), nem adnám rá a nyakam, hogy nem adják tovább és így nem jut vissza valamilyen úton-módon a feleségemhez. :)

2017. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát max akkor tudok dicsekedni, ha az ismerőseim ismerik azt a csajt akivel lefeküdtem. Egyébként szopott már le olyan lány, aki nem jött be.
2017. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakással mindig jó eldicsekedni. :)

Ha szép még jobb, ha nem akkor szépnek hazudjuk. :D :P

2017. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyéjszakás kalandjaim zenész koromban voltak. Akkor meg nem kellett dicsekedni, mert az egész együttes tudta, hogy ki kit visz ágyba.
2017. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!