Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlánynál voltam, szóba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlánynál voltam, szóba jött a gumi nélküli szex, a lényeg hogy belement plusszért. Igényesnek tűnt, szerintetek elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
10-nél a pont. Fél év múlva ajánlott egy szűrés, addig meg kézimunka vagy koton. Így lenne felelősségteljes, de hát jónak mondom...
2021. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen el lehet kapni valamit.
2021. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hgoy lepontoztatok, de ennek a kérdésnek semmi értelme.
2021. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy volt vele, hogy neki prostiként mindegy, mert már megvan neki az összes nemi betegség amúgy is. Mintha Pokémonokat gyűjtene.
2021. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Gumi nélkül prostival? Gomba, kanko veszély. Nekem ha a farkam véletlen a wc csésze belső oldalához ér már kérném fertőtlenítővel, 2 hétig nem szexelek ez miatt. Te meg prostival gumi nélkül!? Menj el egy nemi gondozóba!
2021. júl. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az AIDS van hogy csak évek múlva okoz tünetet
2021. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy HIVet elkaptad. Jó hülye vagy.
2021. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%

Simán lehet, h nem kaptal el semmit. (Kisebb bakteriális vagy épp gombás fertőzés benne van a pakliban, engem egy hónapja cumizott le gumi nélkül egy csaj, eléggé erőteljesen csinálta, fájt is utána sokáig, majd be is gombásodott, de 4-5 nap kenőcsözés után el is múlt) Ezeknek a lanyoknak a tobbsege folyamatosan szűrésekre jár, nagyobb rizikó ha egy buli után döngetsz meg egy részeg tiniribizlit.

Az meg a másik dolog, hogyha minden ilyen eset után megfertőződne valaki, (tehát ha rengeteg lenne nálunk a nemi beteg) már kis túlzással nem lennének rosszlányok. (vagy legalábbis a hirdetők fele 5-6 hónap után bedobná a törölközőt)

A HIV-HPV és társai kétlem h két-három héttel egy esetleges megfertőződés után okoznának bármilyen tüneteket. 2-3 hónap múlva menj el egy STD szűrésre, biztos ami biztos.

2021. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Felületes nyoma egyenlőre nincs semminek. Szűrésre majd persze elmegyek ha időszerű lesz. Amúgy is szoktam évente, sose lehet tudni.
2021. júl. 24. 12:05
 20/23 anonim ***** válasza:
Azóta mizu?
2022. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!