Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konkrétan miben jobbak szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan miben jobbak szerinted a negyvenes férfiak szexben, mint a húsz évesek?

Figyelt kérdés

Mindig hallom ezt, de konkrétumot sosem írnak, hogy mit csinálnak jobban vagy máshogy.

(Nyilván tapasztalt negyvenesről van szó, nem szűzről:D)


2021. júl. 18. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
persze, hogy nem lehet ezt elmondani, ösztönösen jön
2021. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, azok a negyvenes bácsik akik 16-22 éves csajokkal kezdenek, szerinted komoly kapcsolatot akarnak?


A lányok kitüntetve érzik magukat, hogy megkapják a figyelmüket, olyanokkal etetik Őket, hogy érettebbek a koruknál, de valójában a pasik akik éretlenek...

És ezeket a lányokat a kielégülésük táegyaként kezelik, nem emberként.


Akár tetszik, akár nem ez így van.


Ritka kivételek biztos vannak...


De ez az általános.


És nem jobbak ezek az pasik az ágyban, csak mivel nem az embert lártják a partnerükben hanem csupán egy szexjátékszert, magabiztosabbak.

2021. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hol írtam komoly kapcsolatról??
2021. júl. 18. 14:46
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg nyílván csak jobb fényben akarom magam feltűntetni...

Nincs is jobb hely a világon a csajozásra mint a GYK.

A legjobb módszer anonim accal írogatni ilyen kommenteket.


Tuti estére kapok 30 fullos csajtól egy privit, hogy milyen rendi vagyok és milyen szívesen szexelnének velem.

2021. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy kapnak.

Egytől se,nemhogy harminctól.

4-es válaszoló voltam.

2021. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#13.


Nem írtál és pont erre hívtam fel a figyelmet.


A negyvenes pasik nagyrészének a fiatal lányok kizárólag szexre kellenek...

Nem is pazarolnak egyre sok időt, sokkal céltudatosabban és szemérvetlenebbül jutnak be a bugyikban mint a lányok kortársai tennék.


Ha feltérképezték annyira az adott csaj személyiségét, hogy tudják egyáltalán valamilyen szinten vevő idősebb pasikra is, akkor onnantól kezdve a lehető legrövidebb és legkockázatosabb úton haladnak a punci felé...

Az a cél mindig, hogy még éppen hogy csak ne tántorítsák el a csajt a túlzott rámenősséggel. De ettől csak egy hajszálra akarnak lenni, mert így haladnak a leggyorsabban...

A korukból adódó tapasztalat többletüket csúnyán kihasználják és pszichológiai nyomást is helyeznek a lányokra.

Így játszanak.

2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15. Na ne mondd!

Pedig én ezt tényleg full komolyan gondoltam...


Az irónia az mi?


Én nem tudom...


Az viszont tuti, hogy pont nem azt akartam érzékeltetni azzal a kommentemmel, hogy mennyire nonszensz azt feltételezni, hogy azért írok hogy jobb színben tűntessem fel magam.

2021. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Most akar igaz a teoriad, akar nem, tok irrelevans a kerdes szempontjabol. Nem a szandekukrol kerdeztem, vagy hogy hogyan csajoznak be. Csak a szexrol.
2021. júl. 18. 14:58
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de benne van a válasz is a kérdésre.


Azért "jobbak", mert totál egyoldalúan b@sznak.

Erőszakosabbak...

És tudják, hogy a koruk már eleve tekíntély parancsoló a lányoknak.

Főleg azért, mert azok a 16-22 éves csajok akiket a 40-es emberkék fel tudnak szedni, apakomplexusosak is.


Egy ilyen aktusnál nincs olyan, hogy "várjunk még egy kicsit", maximum kommunikácó szintjén.


A negyvenes pasas az ugyanúgy tövig benyomja a 16 éves kiscsajnak, ha az kéri hogy lasabban... Csak közben kedveskedve kommunikál felé.


Majd amikor a végén a csajnak bűntudata van, hogy hát ezt amúgy Ő mégsem élvezte annyira meg ilyenek (persze ezt nem mondja ki), akkor a pasi bókokkal árasztja el, hogy még a 40 éve alatt nem volt dolga a szexbsn ilyen ügyes lánnyal, meg hogy jobb mint a harmincas nők, stb.

A lelkére hat...


Aztán a csaj majd 5-10 év múlva élete egyik levrosszabb időszakaként fog visszagondolni arra, amikor hagyta hogy "az a farok" azt csináljon vele amit akar, kénye kedve szerint.

2021. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%
Negyvenhez közeli nőként abszolút egyetértek a 19-sel. Nem 16 évesen, de a húszas éveim legelején volt néhány tapasztalatom akkor negyvenes éveikben járó férfiakkal. Egyébként az anált csak ők erőltették, velem egyidősek soha.
2021. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!