Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől lehet hogy a meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet hogy a meztelen fiatal női testet inkább tartom szépnek és sebezhetőnek mint erotikusnak? Inkább a védelmező ösztönt váltja ki belőlem mint a szexuális vágyat. Húsz éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert épp nem olyan kontextusban láttad. Meztelenség≠szexualitás. Egy adott dolog rengeteg különböző reakciót válthat ki belőled a körülmények és a hangulatod függvényében
2021. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert meleg vagy
2021. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 helyzettől függetlenül igaz amit leírtam.
2021. máj. 27. 23:37
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 a férfi test nem vált ki belőlem mély érzéseket még olyat sem mint a női
2021. máj. 27. 23:38
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Akkor meg aszexuális. De amúgy néhány lány esetében nekem is van olyan, hogy vonzódok hozzájuk, de valahogy nincs az a feeling, hogy fú de lefeküdnék vele

20F

2021. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Tudat alatti komplexus, okozhatja rejtett trauma amit láttál v. átéltél. Ezt viszont így látatlanban még a legképzettebb pszchiomókus sem fogja megmondani, csak személyes terápia során tudja előásni.
2021. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Voltál már nővel?

Ha igen, őt akkor szexinek, vonzónak láttad? Megkívántad?

2021. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Mert egy meztelen nő ki van szolgáltatva a sok nyáladzó rohadt állatnak.
2021. máj. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok, de hasonlóan gondolkodom én is erről. Egyedül a női láb érdekelne. Talán azért, mert nem nagyon volt volt még kapcsolatod.
2021. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Romantikusabb alkat vagy, szerintem ez teljesen normális. Ez a védelmező dolog is minden férfiben megvan, hányszor almodozunk arról, hogy a nekünk nagyon tetsző csajt megmentjük supermanként, meg mikor fázik, átöleljük, stb.
2021. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!