Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, húsz körüliek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, húsz körüliek, ti összejönnétek nálatok 20 évvel idősebb csajokkal? Úgy értem ha valóban vonzóak és jól tartják magukat.

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen 😋
2020. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi szex kapcsolatra igen, de komolyabb komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy tőlem 20 évvel idősebb nővel. Mire én 40 éves leszek (akkor még igencsak jó erőben, jó egészségben, jó fizikai állapotban leszek, és még akkor a tesztoszteron szintem is normál szinten lesz) de már a nő 60 éves lesz, már nem kívánja a szexet nem törődik velem, nekem kell őt ápolni ilyen - olyan betegségekkel fog küzdeni, de én még jó formában leszek. Gyerekeim anyjának végképp nem tudnék elképzelni egy tőlem 20 évvel idősebb nőt..

A válasz:NEM

20f

2020. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexelni simán 😉
2020. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Össze nemjönnék vele, de megdugnám ha jól néz ki :D
2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osszejonni osszejonnek, de annyira hosszutavura nem. Szeretkezni siman.
2020. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, akkor a hölgy 40 lenne. Ha járni nem is járnék vele (bár sosem lehet tudni...), de simán lefeküdnék egy ennyi idős nővel. Sőt felőlem akár 50+-os is lehet, ha igényes és jól tartja magát. Azért az ilyen 60 év felettiek között már tényleg csak nagyon kevés van, akit úgy tényleg vonzónak lehet nevezni szerintem. Egyébként engem sokszor kifejezetten izgat is ez a téma. Persze inkább a fiatal csajokra gerjedek, de vannak olyan napjaim, amikor inkább egy jó milfet kívánok.
2020. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán

Intelligencia és szimpátia függő

2020. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!