Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 21 éves lány 46 éves férfival szexel?

Figyelt kérdés
Nem furcsa vagy elítélendő?

2021. júl. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom Te ki vagy ebben a történetben, de látod az öreg vén "fa@ok" csorgatják a nyálukat...

Nem elitélendő , de elég gáz ha a csajnak ilyen vén csoroszlya kell....a pasinak meg azért kell kb hogy menőzzön a haverjai előtt...

2021. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány. Szimpla kíváncsiság volt a kérdés.



"vén csoroszlya kell..."

Vénnek nem mondanám. :D Meg se mondanám, hogy 46 éves ha nem tudom.

2021. júl. 18. 07:55
 33/47 Istvan485 ***** válasza:
64%
En is keresek !!!!
2021. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
68%

31.

Hát én mindent csináltam ezekkel a lányokkal, csak nem menőztem a haveroknál. Egyfolytában a háló és a fürdő között ingáztunk.

Egyszer kb 48 óráig ki se mentünk az utcára :-). Én föztem, a lána meg állt mellettem és nézte, ebben abban segített :-). Jóó, nálam kb 1 hónapra való kaja alapanyag van otthon, változatosan.

De mindegy, szóval minden fontosabb volt, ami otthon volt, mintsem az utcán jampizzunk egymás mellett, vagy az autóban.

Hát tudod így is lehet.

2021. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
91%

38 évesen van egy 60+ -os szeretőm.

Már a hangjától benedvesedek...

Senki véleménye nem érdekel, mert nem sokan tudtak ilyen hatással lenni rám!

2021. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
72%
31. Te egy igazi kis köcsög, semmi, szarjankó vagy! Mit gondolsz mégis magadról?
2021. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
73%

35-ske :-)

Hogy neked milyen igazad van.

35-40+ éves NŐ-k nem kergetik az ideál és nem akarnak itt ott megfelelni már. Egyszerűen életélvezők. Míg a 18-20-onéveskék még azzal foglalkoznak, ki mit szól mihez, cik-nemciki stb stb.

Én is szeretem a Te korosztályodat :-).

Mi önzetlenül szeretkezünk, változatosan.

2021. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

#37

Vettem a célzást. Való igaz, hogy sajnos a korosztályom sokat ad mások véleményére. Na de hogy nem élvezném az életet? 🤣 Azt azért nem mondanám. 🤫

2021. júl. 18. 10:38
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

már egyszer leírtam a #19ben, de akkor mégegyszer, mert látom, hogy nem nagyon vették a lapot azok, akiknek szólt.


semmi gond nincs azzal, hogy valaki 20 évesen 40es kukit szop, sőt, azzal sem, ha egy 60 éves járókeretét dugja fel magának.


a probléma mindig azzal van, hogy valamiért egy nő képtelen arra, hogy leírjon egy félmondatot anélkül, hogy másokat megpróbálna összekenni szarral.

tehát a "45 éves pasim van, mert a fiatalok impotensek", az nem egy témába vágó gondolat, hanem felesleges fröcsögés, és értelmetlen arrogancia.

azt gondolom, ha valakinek valami éppen tökéletesen megfelel, akkor annak örül annyira, hogy nem visz a mondókájába semmiféle gyűlölködést, ugyanis, ha már ott van, a gyűlölködés is, akkor ott valami nem stimmel mégsem.


én pl. szeretem a mcdonaldsos hamburgereket, a burger kinget elkerülöm, nem az én ízvilágom. viszont soha nem mondanám, hogy:

"a big mac tökéletes, és borzasztóan sajnálom azokat a gigantikus losereket, akik whoppert esznek. szánalmas bagázs, na mindegy, mindenki úgy rontja el a táplálkozását, ahogy akarja XDDDDDD privit nem kérek XDDDDDD szevasztokXDDDDDDDDDD"


ebből ki kéne végre nőni, kedves hölgyek-asszonyok, mert az egész jellemeteket áthatja egy olyan gusztustalan rosszindulat, hogy az embernek felfordul a gyomra, ha olvas titeket.


ráadásul egy teljesen anonim fórumon, ahol egy emberből maximum csak betűket lehet látni, mindenféle valós információ nélkül, ami hitelesítené az adott dolgot.

tehát hiába írja be ide egy 22 éves nő, hogy neki szexisten, 50 éves fickója van, lehetséges, hogy az, a nő annyira ocsmány, hogy a korosztálya csak szkafanderben mer vele érintkezni. és az is lehet, hogy az 50es szexisten pedig egy háromszor vált, alkoholista hidegburkoló, akinek csúnyanő-fétise van.


viselkedjetek ember módjára, legalább az interneten.

2021. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

39#

Kicsit általánosítasz. Kicsit. :)


Speciel én nem azért szexeltem 46 éves férfival mert a korosztályom béna vagy mert nem felel meg az igényeimnek. Ja, és nem is azért mert én nem kellek a korosztályomnak. Kíváncsi voltam, de eszembe nem jutna savazni a fiatalabb férfiakat.

Vannak ilyen nők, akikről írsz de álljunk már le könyörgöm.

Az a tömény gyűlölet, ami süt az írásodból rendesen borzasztó.

2021. júl. 18. 11:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!