Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 21 éves lány 46 éves férfival szexel?

Figyelt kérdés
Nem furcsa vagy elítélendő?

2021. júl. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól esik miért ne! Én is benne lennék eggy ilyen kalandban.53
2021. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
88%

Mit nem adnék érte én is! Nekem anno 46 évesen volt ilyenben részem majd két évig egy 23 éves lánnyal. Úgy gondolom, egyikünk sem bánta meg! :)

50+Ffi

2021. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
61%

Én is összejönnék egy fiatal 17-20 éves lánnyal.


Ugyanitt alig használt,nem dohányzó,újszerű àllapotú 38 éves sportos férfi keres ilyen lányt :)

2021. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
94%

Nincs ebben semmi furcsa, se elítélendő.

A fiatal lányok érettebb pasit keresnek, akik ki is tudják őket elégíteni.

A húszas éveim elején én is 40-es palikkal kavarásztam, nagyokat szexeltem velük.

Ők szédítettek engem, én őket és mindenkinek lett pár orgazmusa.

Még benne vagyok a 2. x-ben, és most is egy 40-es pasit szeretnék megszerezni.

Tudja mire lenne szükségem...


Szóval az érettség és a tapasztalat szexi.

Egészségetekre és érezzétek jól egymást! :)

2021. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
45%
Én elítélem,de csak a másét!
2021. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
61%
Ohh... de jó neki! Én is összejönnék szívesen egy 20 karátos lánnyal !
2021. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
14%

#24 tankönyvi példája vagy azoknak, a szerencsétleneknek, akikről a #19ben írtam.


ne erőltesd már rá a nyomasztó szexuális életed vadidegenekre, öcskös.

2021. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

15-ös te se lehetsz túl tapasztalt, ha azt gondolod egy ember valaha is eljuthat arra a szintre, hogy “túl tapasztalt”….. Kicsit már offoljuk a kérdést, de én soha nem is állítottam, hogy túl tapasztalt lennék… nekem benyomásaim vannak, ami abból adódik, hogy sokféle különböző típusú nővel voltam eddig.

Nyilván a véleménye lehet mindenkinek a világról, de még az is tucatgondolkodás a legtöbb embernél. Ennek a csajnak egyedi volt a látásmódja… ennyi… és megtetszett….

2021. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Off.
2021. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Teljesen hibátlan.

Csak kettőjükre tartozik. Spontán életélvezet mindkettőnek. Nekem is így 50+ként mindíg van 18-22é bnőm. Valahogy mindíg keveredik mellém egy egy :-). És ami a lényeg, soha nem voltam-vagyok önző, így garantáltan az ő életét viszem előrébb.

Én azt vallom, az én generációmnak a dolga, hogy a 18+ évesek életét tóljuk előre. Na nem úgy, hogy 10 iPhonet akasztunk a nyakukba.

Sok esetben elég volt annyi, hogy szeretkezés után még 1 órán át mesélt a kis legbensőbb sérelmeiről, amiről otthon sem tudott.

Miért ? Mert otthon csak a bankszámláját tömték, de simogatás-szeretet-lelkiélet nem volt. Viszont volt 500m2 es villa-márvány-BMW-k.

Hát ilyen okok is vannak, amiért egy 20-onéves lány jól érezheti magát egy 50-es pasival.

2021. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!