Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 21 éves lány 46 éves férfival szexel?

Figyelt kérdés
Nem furcsa vagy elítélendő?

2021. júl. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
74%
Vicces, hogy a nagy liberalizmus ("2 felnőtt ember azt csinál, amit akar") addig tart, amíg pl férfiak dugják egymást, de a korkülönbség ellen (mások életében) meg sokszor ugyanezek a nagy liberálisok lázadnak. Akkor a gyűlölet bennük, hogy legszívesebben törvényt hoznának, hogy 20 éves nem szexelhet 40 évessel, de legalábbis ország-világ előtt szégyenítenék az ilyen embereket.
2021. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
60%
Àldásom rájuk bár nem értem… mert én világ életemben az idősebb nőket hajtottam. 28 vagyok, de csak 30 feletti hölggyel tudom elképzelni. Bár furán vagyok összerakva, mert nekem a szexhez az is kell, hogy a nő mentálisan, szellemileg is felizgasson. Annyi tucat nő van, teljesen egyformán gondolkodnak, egyszerűen unalmasak…., annyira unalmasak, hogy egy ilyennél még lehet a farkam sem àllna fel…. Pont nemrég voltam egy társaságban és megismertem egy normális 34 éves lányt. Tetszett, hogy volt vèleménye a vilàgról, igaz mást gondolt róla, de annyira határozottan és jól képviselte azt, hogy felizgatott vele baromira. Két alkalommal voltunk együtt és nagyon jót szexeltünk. Ezt nekem egy 21 éves làny soha nem adná meg, ez az igazság.
2021. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
94%
Irigylem hogy ennyi idősen megkaphat egy fiatal csajt!
2021. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt huszonévesen 50+-os pasim; mindenképp rengeteget tanultam tőle úgy szexuálisan mint szellemileg. Hálás is vagyok neki!
2021. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
86%
#12 te se lehetsz túl tapasztalt, ha azt hiszed, nagy dolog, hogy egy nőnek véleménye van a világról
2021. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
62%
Ha az öreg nem hülyíti a lányt, akkor annyira talán nem gáz.
2021. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
93%

Semmi rossz nincs benne .

Ha az tetszik neki , az izgatja , akkor csinálja .

Már mellékes a korkülönbség , maximum az irigyeik szólják meg .

2021. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
56%
Én is szeretnék egy ilyen cukorfalatot! Hol lehet ilyet találni? 53F
2021. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
46%

nincs ezzel semmi gond, mindaddig amíg az adott nőben nem alakul ki emiatt egyfajta idétlenül torz elgondolás arról, hogy ő milyen különleges helyzetben van, meg nem kezdi el fárasztani a környezetét azzal (se gyakorira nem kezdi el beírni), hogy mindenki, akinek még nem hullik/őszül a haja, meg nincsenek gerincbántalmai, az egy darab szar, éretlen, nevetséges, impotens kis hülye, és legjobb lenne, ha "inkább a saját bugyuta korosztályánál maradna", stb.


már most is volt, aki beírta, hogy biztosan mindenki irigykedik.

ugyan mire? arra, hogy valaki 46 éves? a nő meg 21? vagy mire?


szóval, a lényeg, hogy mindenki azt csinál, amit akar, csak ne akarja aztán ráerőltetni a környezetére, hogy amit ő csinál, az színvonalasabb, mint amikor egy 33 éves bassza, a 28 éves barátnőjét.

2021. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 42. évesen 16. éves barátnőm volt, akivel 3. évig éltünk együtt. Imádtuk egymást, és szinte minden nap szeretkeztünk, volt hogy többször is egy nap. Mindig ilyen fiatal barátnőim voltak, mert annyira fiatalos vagyok, hogy mindenki 8-10. évvel fiatalabbnak mond.
2021. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!