Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kellemetlen ha barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellemetlen ha barátnőm leszop?

Figyelt kérdés

Valamiért kicsit megalázónak tartom egy nő leszopatását, azt ha egy farkat szop.

Én pedig nem akarom őt megalázni.

Remélem eddig ez érthető.


Élvezem ahogy szopik és jól is áll a szájában.

De mintha lelkiismeretfurdalásom lenne amiatt hogy szopatom.

Ezért próbálom a lehető legjobban viszonozni ezt neki és bármikor egy szóra élvezésig nyalom őt.

Szívesen nyalom, de nem várom el azt hogy leszopjon.Nyalnám őt anélkül is.


Hogy szüntessem meg ezt a kellemetlen érzést és hagyjam szopni?



2021. júl. 16. 15:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy írod, nálunk alap, hogy megcsókol utána a párom. Nekem gáz, ha egy férfi magától undorodik.
2021. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%

#11-nek: Így alakulnak ki a bu*z.ik, mondhatni ráéreznek a zamatára... :-)


Nem tudom hányan vannak itt még rajtam kívül, akik nem szívesen huggyoznak és szarnak a saját szájukba... :-)


De ahány ház, annyi szopás! :-)

2021. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
#12 hülye vagy fiam. Ülj le, egyes 🤦‍♂️
2021. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Maximum akkor lenne megalázó, ha nem szeretné és annak ellenére csináltatod vele.
2021. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

9-es Jó volt olvasni amit írtál. :)

Nem görcsölök rá.Teljesen el szoktam lazulni és nagyon élvezem azt amit csinál.

Ez az érzés mélyen, legbelül van.


14-es van benne valami.

2021. júl. 16. 17:46
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
A világ legjobb dolga az orál! Engedd el magad és élvezd. Hidd el ha nem te erőltetted hanem ő "ajánlotta" fel, önként csinálja akkor nem meglázás.
2021. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%

#13-nak: Mielőtt észnélkül elkezdenéd osztani a nem létező eszedet, elsőbb próbáld meg értelmezni, amit úgy látom nem sikerül elsőre... :-)


Mellesleg hülye az anyád... :-)

2021. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megfogadom a tanácsotokat és megpróbálok minél jobban ellazulni és élvezni. :)
2021. júl. 17. 08:32
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

#17

Én próbáltam értelmezni, amit írtál. Hidd el, hogy ha orál után csokolózol a barátnőddel, nem leszel meleg. Ahogy a barátnőd sem lesz leszbi, ha nyalás után megcsókolod.

Ha bi gondolataid vannak, az nem attól van,mert egy lánnyal smároltál, hanem belülről jön.

2021. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Imádom mikor egy hülye okoskodik, a saját spermádtól leszel meleg amit lenyelt a csaj? Ajjaj itt már baj van ha mindenre rásütik, hogy ez buz.is és így rettegnek tőle mint te 😃
2021. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!