Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kellemetlen ha barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellemetlen ha barátnőm leszop?

Figyelt kérdés

Valamiért kicsit megalázónak tartom egy nő leszopatását, azt ha egy farkat szop.

Én pedig nem akarom őt megalázni.

Remélem eddig ez érthető.


Élvezem ahogy szopik és jól is áll a szájában.

De mintha lelkiismeretfurdalásom lenne amiatt hogy szopatom.

Ezért próbálom a lehető legjobban viszonozni ezt neki és bármikor egy szóra élvezésig nyalom őt.

Szívesen nyalom, de nem várom el azt hogy leszopjon.Nyalnám őt anélkül is.


Hogy szüntessem meg ezt a kellemetlen érzést és hagyjam szopni?



2021. júl. 16. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
idióta vagy.hadd tudja ő neki mi jó....
2021. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ő tudná megszüntetni, ha meggyőzne, hogy önként, örömmel teszi és ő is élvezi, nem érzi megalázónak. Ha így van.
2021. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Én pont fordítva vagyok ezzel lányként. A szopást nem tartm megalázónak, a nyalást igen. Teljesen megértelek, utóbbi nekem is annyira rossz, annyira bűntudatom van tőle, hogy nem is engedem senkinek se, azt mondom, hogy nem szeretem.
2021. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok?
2021. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sosem volt kellemetlen még, ha egy lány leszopott 😉

Hidd el, sok nő még fel is izgul a szopástol!

2021. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én 24 ő pedig 39.
2021. júl. 16. 16:07
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
fiatalabb nem volt?
2021. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Tudat alatti komplexusaid vannak a szexualitással kapcsolatban. Hogy ezt pontosan mi okozza... mivel lehet vagy 30 különböző oka, ezért ennyiből a legképzetebb pszichomókus sem mondja meg. Figyeld meg pontosabban az érzeteidet, mire, milyen szituációra emlékeztet? Akkor közelebb kerülsz a megoldáshoz...
2021. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el a nők imádnak szopni, nincs ennél jobb érzés. Én nagyon nedves leszek közben és már alig várom, hogy a rácsúszhassak a párom farkára. Nagyon jó érzés így a csúcsra is eljuttatni. Imádom látni, ahogy megfeszül a teste, ahogy hangosan élvez a számtól. Jó érzés az is, ha megérzem a spermát a számba, jó érzés lenyelni.

Nincs ebben megalázás, hidd el ugyanúgy jó nekünk is. De az aggályod ronthatja az élményt…. Én sem szopnék szívesen úgy férfit, hogy az közben rosszul, kínosan érzi magát. Engedd el magad, élvezd a forró száját, a forró nyelvét… 😉

2021. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

#9: "Jó érzés az is, ha megérzem a spermát a számba, jó érzés lenyelni. ... Engedd el magad, élvezd a forró száját, a forró nyelvét… 😉"



Jaaa aztán meg mehet a nyelves csók és visszakapja, amit kiadott! :-)

2021. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!