Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánybarátom azt mondta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom azt mondta, hogy nagyon felizgatja a nőgyógyászati vizsgálat, különösen az ultrahangos vizsgálat rèsze... Ez azèrt érdekes, mert eddig minden barátnőm azt mondta nagyon utál nőgyógyászhoz járni ès kellemetlen. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka madár lehet az a barátnőd,akit felizgat a vizsgálat.Nekem és a barátnőimnek kellemetlen,nem fáj,de jobb túl lenni rajta.
2021. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég ritka. Nem olyan kellemes élmény ha egy öregedő bácsi minden síkosítás nélkül belédnyomja a jég hideg eszközeit, meg úgy megnyomkodja az alhasam, hogy még másnap is fáj.. . Még az UH viszonylag ártalmatlan, de izgatónak semmiképp sem mondanám a vizsgálat egyik részét sem. Főleg hogy a legtöbb orvos lenéző és durva a nőkkel, de a kiszolgáltatottság miatt persze mindezt le kell nyelnünk...
2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a semleges és a kellemetlen között van. Jön a doki, feldug egy hideg fémet (nem, akkor se tetszene ha egy testmeleg gumidildó lenne, nem az a baj, de nem segít) én meg addig igyekszem valami szépre gondolni.
2021. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom. Időpontot is rákészülési idővel kérek, nagynehezen ráveszem magam, elmegyek és csak essek tűl rajta.
2021. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se nem szeretem, se nem utálom. Totál semleges.

De elképzelhető, hogy neki változott a hozzáállása (akár a nőgyógyásza) és már tényleg felizgatja.

2021. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, szükséges rossz.
2021. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges.
2021. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Maradjunk annyiban, hogy kamu a kérdés, de örülök, hogy a kérdező (legalább ő) erre indul be...
2021. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok nődokihoz járni, de egyszer felizgultam, de lehet azért is, mert helyes volt a doki. És se előtte, se utána nem volt ilyen. A legutóbbi fiatal és flegma is volt és telóját nyomkodta, mikor kérdezett és válaszoltam, annyit mondott, aha, jól van. És végig látszott rajta, nagyon unja, de akkor minek ment orvosnak, semmi empátia és emberség sincs benne.
2021. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is utálom és volt amikor fájt is...
2021. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!