Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves duci lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves duci lányok! Ti szerettek flörtölni a pasikkal? Van hozzá önbizalmatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve mikor túlsúlyos voltam még szoknyát sem mertem felvenni, nemhogy flörtöljek :D
2021. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megértelek. Sajnálom. :(
2021. júl. 14. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Pedig csinosak a duci lányok 😇
2021. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek anno szerencsére volt annyi önbizalma, hogy viszonozza a flörtölésem 😁
2021. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem flörtöltem senkivel. Bár az is igaz, soha nem is tetszett vagy vonzott senki, pedig nem vagyok aszexuális. Egyébként lényegtelen, hogy duci vagy vékony vagyok, világ életemben engem az ilyen dolgok zavarba hoztak. Nekem nem kell flörtölésnek lennie, az is elég, ha hirtelen egyetértően kezdenek el engem dicsérni valami miatt, a fejem olyan vörös szokott lenni pillanatokon belül, hogy mindig jót nevetnek rajta a többiek, hogy véletlenül zavarba hoztak. Szerintem a flörtöléstől eleredne az orrom vére. :'D


20/l

2021. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van akit nem nehéz zavarba hozni alkattól függetlenül is. :)
2021. júl. 14. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

általában a duci lányok nem szeretik így magukat, pedig a husis alkat is lehet vonzó, persze nem mindenkinek


nekem sajnos volt olyan barátnőm aki nagyon önbizalom hiányos volt mikor összejöttünk és pár hónap múlva meg ennek az ellentettje lett, NAGYON beképzelt lett, mintha minden pasi őt akarná, elég gyerekes felfogása volt még mellé, nem is bírtam vele sokáig

2021. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes eset. De nem egyedi és ez sem alkattól függ.
2021. júl. 14. 16:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kövérből lettem kicsit kövér. Ennél lejjebb már képtelen vagyok fogyni. Javult az önbizalmam. Akinek olyan az ízlése, annak bejövök. Velük szeretek flörtölni.
2021. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt jó olvasni! 🙂

Remélem lesz még ehez hasonló pozitív válasz is.

2021. júl. 14. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!