Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki adna nekem női anatómia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem női anatómia leckét?

Figyelt kérdés

-ciklus

-vagina

-honnan lehet tudni hogy a lány fel van izgulva?



#ciklus #vagina #lecke #Női anatomia
2021. júl. 14. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

1-2: net

3: kipirul, szaporábban veszi a levegőt, sóhajtozik, nyögdécsel (nem mindenki), orgazmus: test megfeszül, lábremegés- egyénenként változó

2021. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.kedves válaszoló szerintem nem szégyen megkérdezni ha nem tudsz valamit.

Pont azért van ez az oldal.

2021. júl. 14. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik biológia tankönyv megfelel erre, vagy a Wikipédia.
2021. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát rövid leszek, saját szavakkal magyarázom.


Ciklus: 4 hétig tart, és ebből az első héten van a menstruáció.

Vagina: hüvely

Felizgulás: a szokásosnál jobban benedvesedik a lány, annyira hogy még a bugyiján is hagy nyomot, és ha nagyobb a csiklója, akkor a csiklón is látszik, hogy meg van duzzadva.


26L

2021. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi vagy nem tudom hogy mondjam.

pl milyen érzés menstruálni meg ilyenek

2021. júl. 14. 11:52
 6/12 A kérdező kommentje:
6os köszönöm A vaginát úgy értetem hogy a ciklus során hogy változnak bent a dolgok állítólag máshova kerül a méhszáj de ezt nem teljesen értem hogy hogyan meg miért.
2021. júl. 14. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Peteéérés során van lentebb, én úgy tudom, és azért, hogy a spermiumok könnyebben célt érjenek.

Menstruálni elég rossz. Régen meg sem éreztem, aztán összevissza jött, ami egészen addig nem zavart, míg szűz voltam. Aztán mindig lehetett izgulni. Utána szültem, na azóta rendszeres, viszont nagyon erős a vérzés és fájdalmas is. Pár éve pms-sel is küzdök, menstruáció előtt fáj a mellem, hisztis vagyok, mindenen sírok. Nem tudom irányítani, maguk alá gyűrnek a hormonjaim. Amúgy meg gondold el, hogy ömlik belőled a vér 3 napig. Nem kellemes.

Igazából a mensi és peteérés utáni két hét az, ami nyugis. Peteéréskor nagyon kívánom a szexet.

2021. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És a pms az micsoda? milyen érzés?

Ez tényleg olyan hogy a nők két hétig hisztisek meg szomorúak utána meg két hétig olyanok boldogok mint a felhúzott búgócsiga?

2021. júl. 14. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem kerül sem lejebb, sem fentebb a méhszáj, ezt ha nem vagy nőgyógyász ki nem tapogatod. Meg minek is, a szexnél nincs szükség a méhszáj megkeresésére, arra figyelj, hogy dugás közben ne "üsd" a péló végével, mert fájdalmas. Szóval találd majd el a mélységet IS (meg a tempót, intenzitást is).

A ciklus kb. 4 hét, de egyénfüggő, van akinek 26 napos, másnak 29, de +/- pár nap teljesen természetes (nem robotok vagyunk).

Honnan lehet tudni fel van-e izgulva... csókolózol vele, simogatjátok egymást, levetkőztök, nyalsz, figyeled a légzését és nedves. Ha ott leszel nyugi észreveszed külön anatómia lecke nélkülis.

2021. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció általában 4-7 napig szokott tartani. Van az ovuláció, amikor peteérés van, ilyenkor vagyunk a legtermékenyebbek, ilyenkor tojásfehérjeszerű váladék szokott lenni. Menstruáció alatt kitágul a méhszáj emiatt nagyobb a fertőzés veszély. A méhszáj magassága ciklusonként változik.

Nyilván nem kellemes érzés a menstruáció, de en a szerencsések közé tartozom akinek sosem volt vele különösebben gondja. Általában mikor megjon utana évekig tart még beáll a ciklus rendesen. Nekem a szüzességem elvesztése után a menstruációm is megváltozott. A pms végülis a menstruáció előtti es alatti tüneteket jelenti. Van aki ilyenkor ingerültebb, hisztisebb, fáj nagyon a hasa, szédül, hányingere van, nincs étvágya vagy éppen pont ellenkezőleg megenne mindent vagy fáj a dereka lába.

Akkor tudod legjobban hogy egy lány felizgult ha benedvesedett, szaporábban veszi a levegőt, megduzzad, bekeményedik a csikló

2021. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!