Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy anatómiai szempontból eltérnek a férfi és női szexuális igények?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a nőknek sokkal több idő kell mire esélyük lenne az orgazmusra.

Vagy hogy mikor azt kérdezik tőlük hogy mi az ideális pénisz méret akkor inkább 16-17 cm körül határozzák meg, pedig ezzel a mérettel csak egy szűk réteg rendelkezik.

Az is furcsa, hogy a hüvely igazából nem annyira érzékeny mint a csikló ami a hüvelyen kívül van, így a legtöbb pózban nincs ingerelve aktus közben.

Szerintetek ha érzékenyebb lenne a hüvely, és könyebben el tudnának élvezni a nők, akkor sokkal több elégedett pár lenne?

Miért van, hogy logikusan belegondolva a női test ennyire eltér attól amit egy átlagos férfi nyújtani tud?



2020. nov. 4. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

A női orgazmus nem szükséges a megtermékenyítéshez.

Minden nőnek eltérő méretű hüvelye van, akárcsak a férfiak péniszmérete.

A hüvely egyáltalán nem érzékeny, a hüvelyi orgazmus valójában csikló orgazmus, csak a csikló belülről, a hüvelyfalon keresztül van ingerelve, ezért van az, hogy sok nő nem él át “hüvelyi” orgazmust.

Ha a hüvelyben több idegvégződés lenne, gyakorlatilag minden nő belehalna a szülés okozta fájdalomba.

A női test csak a “keltetőgép”. A férfi orgazmusa adja a “tojásokat”.

Remélem minden kérdésedre tudtam válaszolni

2020. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintetek miért van az, hogy anatómiai szempontból eltérnek a férfi és női szexuális igények?"

Egy nőnek is lehet ugyanannyi, sőt több igénye is a szexre.


"Gondolok itt arra, hogy a nőknek sokkal több idő kell mire esélyük lenne az orgazmusra."

Ez nem feltétlenül igaz. Nekem van egy olyan pontom amit a párom ha ingerel, akkor fél perc alatt el tudok menni. Tegyük hozzá: nekem nincsenek gátlásaim, nem neveltek prűdnek. De sok nemtársam fél a szexualitástól, mert a közhiedelemben a nőknek ez rossz, és qrva aki sokat csinálja.


"Vagy hogy mikor azt kérdezik tőlük hogy mi az ideális pénisz méret akkor inkább 16-17 cm körül határozzák meg, pedig ezzel a mérettel csak egy szűk réteg rendelkezik."

Van egy ismerősöm, aki folyton arra panaszkodik, hogy ahány rendes és ahány szexkapcsolata volt, mindig mindegyik pasinak 18+-os volt a pénisze, és neki ebből már elege van, mert fáj. Felmérés szerint a magyarországi átlag (bár nem tudom ez mennyire reális) 15-16 centi, úgyhogy szerintem a kérdésben megfogalmazott 16-17 sem egy nagyon irreális elvárás. Nekem a páromnak kb. 14-15 centi között van, én teljesen meg vagyok elégedve vele... bár néha gondolok arra, hogyha egy-két centivel ha kisebb lenne, akkor talán jobban ingerelne számomra tetsző helyeket. Szerintem az én méhszájam átlagos helyen helyezkedik el, egyes pózokba is fájdalmas. De vannak akiknek izgató, ha böködik a méhszájukat, gondolom ők igénylik a nagyobb péniszt.


"Az is furcsa, hogy a hüvely igazából nem annyira érzékeny mint a csikló ami a hüvelyen kívül van, így a legtöbb pózban nincs ingerelve aktus közben."

Ezzel semmi gond nincs, egy odaadó partner úgyis eljuttat a csúcsra úgy, ahogy nekünk szimpatikus (pl. csikló nyalással). Az, hogy egy nő ezután képes-e még a szexre egyén válogatja.


"Szerintetek ha érzékenyebb lenne a hüvely, és könyebben el tudnának élvezni a nők, akkor sokkal több elégedett pár lenne?"

Én úgy gondolom, hogy azon párok tudnak elégedetlenek lenni, akik nem nyitottak egymásra (pl. vannak akiknek az orál tabu, pedig a partner igényelné - ez sajnos mindkét nemnél gyakori), vagy akiknek szexuális irányultságuk teljesen eltérő (pl. ha BDSM rajongó, ámbár minkét fél dominánst/dominát összeengedsz).


"Miért van, hogy logikusan belegondolva a női test ennyire eltér attól amit egy átlagos férfi nyújtani tud?"

Egy átlagos férfi tud nyújtani szexuális izgalmat a nőnek, kérdés, hogy akar-e és kipróbálna-e új dolgokat.

Sokan szoktak egyébként jönni őstörténetekkel és minden ilyensmire alapozó kijelentéssel... ha ilyensmi érdekel, akkor úgy kell elképzelni, hogy a férfi ösztöne a létfenntartás, és dugna fűvel-fával. A nő dolga viszont csupán az, hogy kiválassza a legjobb (legegészségesebb, legszebb, legizmosabb stb.) egyedet, és szülje neki tele a világot. Én személy szerint nem hiszem, hogy ezen ösztön-létfenntartó funkciókra lehetne hivatkozni a modern szexualitás és párkeresés során, de ha érdekelnek az ilyen elméletek, akkor vedd őket figyelembe.

2020. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ.

Tehát a mivel a megtermékenyítés szempontjából elengedhetetlen a férfi orgazmus, addig a női szempontból mondhatni lényegtelen, ezért van hogy a nőknek sokkal nehezebb és körülményesebb elérni hogy elélvezzenek?

Végülis logikus, mert az evolúció a reprodukcióra fókuszál és nem arra hogy mindkettő fél élvezze a szexet.

Azért sajnálom a nőket, hogy így alakult ki náluk.


A pénisz és hüvelyméret kérdésnél inkább azt furcsállom, hogy statisztikailag sokkal több a kisebb mérettel rendelkező férfi, mint amennyi nő kíván nagyobb méretet. Konkréten a többség 12-15 cm hosszú pénisszel rendelkezik, de a nők többsége szerint 16-17 cm az ideális. Tehát valamiért külön igények vannak, pedig biológiai szempontból csak illene passzolni ennek.

2020. nov. 4. 11:09
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen egyetértek kérdező. Anatómiailag minden klappol, de élvezetileg még nem vagyunk összeszokva megfelelően a nőkkel szerintem.
2020. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az élvezet mióta szempont a természetben?
2020. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk, hogy a szex az a szaporodás miatt van elsődlegesen, és nem az élvezet miatt. Az ősember szerinted foglalkozott az orgazmussal? A mai napig vannak pasik akik pillanatok alatt elmennek, mert ez természetes reakció.
2020. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5;6


De ha ez így van, akkor a nők nagy része azért nem tud elélvezni sex közben mert biológiai szempontból úgy alakult ki hogy nem szükséges.

Viszont amit nem értek, hogy sok nő panaszkodik a férfiakra, hogy nagy százalékuk béna és nem jól sexel.

Még internetet is sokan a férfiakat hibáztatják különböző cikkek, holott a nők nincsenek tisztába azzal hogy nekik testileg nem adatott meg az ami a férfiaknál természetes.

Nemrég mesélte egy csaj, hogy a barátja milyen jó az ágyban. Mikor rákérdeztem pontosan, hogy miért akkor azt mondta azért mert ki tudja elégíteni a orálisan.

Akkor elmondtam neki, hogy a pasija nem az ágyban jó, hanem orálisan el tudja érni, hogy elélvezzen, viszont sex közben lenne a természetes.

És egyre több helyen olvasom, hogy az a jó pasi aki újazással, meg orális sexel tud élvezetet okozni. De miért nem a természetes aktus során következik be az orgazmus?

Valaha fog változni ez a dolog, vagy mindig is hátrányba lesznek a nők sex közben a férfival szemben, akik 99%-ban elélveznek sex közben?

2020. nov. 4. 14:01
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert ma már nem kell attól tartanod, hogy egy kardfogú tigris széttép miközben kufircolsz és örömszerzés is lett a szexből, nem csak a létfenntartást szolgálja. Ezért panaszkodnak a nők, mert már nem kell lerendezni 20 mp alatt a dolgot, hanem eltart egy jóideig is akár, és közben nincs orgazmusa. Baszod értem én amit írsz, de te már a semmibe is belekötsz kategória vagy.
2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

"Viszont amit nem értek, hogy sok nő panaszkodik a férfiakra, hogy nagy százalékuk béna és nem jól sexel.


Még internetet is sokan a férfiakat hibáztatják különböző cikkek, holott a nők nincsenek tisztába azzal hogy nekik testileg nem adatott meg az ami a férfiaknál természetes."


Már miért lenne természetes, hogy egy nő nem élvezhet el, mert természetileg nem adatott? Ha a természet semmily módon nem akarna örömet okozni egy nőnek, akkor a csikló nem lenne olyan érzékeny, hogy orgazmushoz lehessen általa jutni. Ha egy férfi nem tudja elvinni a csúcsra a nőt, akkor az több lépésből áll. Természetesen lehet olyan banálisan egyszerű az ügy, hogy a férfi rosszul nyal, de igen, megesik, hogy a női nemben vannak fenntartások, önértékelési zavarok, stb.

De ettől függetlenül nem húzhatjuk rá a férfiakra, hogy ők az atyaúristenek, az evolúció csúcsai, csak mert élvezik a szexet és könnyebben elmennek mint egy nő.

2020. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Csupán aktussal nem élvezhet el úgy a nők többsége mint a férfiak, ez így alakult ki természet szerint.

Azt nem mondtam, hogy semmilyen úton nem hozható össze.

Így van ahogy írtad, hogy a nőnek ott a csikló, amivel örömet lehet okozni.

De aktus során nem a csikló kevésbé van ingerelve, így az orgazmusra is sokkal csekélyebb esély van. Nem lehetetlen, tanulható, de alapvetően ezek a tények.

A férfiaknak természetesen úgy alakult ki, hogy aktus során tökéletesen az a rész legyen ingerelve, amivel biztos és garantált lesz az orgazmus.

Ettől nyilván nem lesz a férfi az atyaúristen, de jobban élezik a szexet és szinte biztos hogy minden aktus során elélveznek.

2020. nov. 4. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!