Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bizonyos nők miért tesznek ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők miért tesznek ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap délután kimentem csobbanni egyet a Dunára. Település mindegy. Két hústorony kipécézett magának, direkt távol mentem tőlük, mert alapból nem annyira komálom az emberek zömét.

Égő módon viselkedtek. Néztek folyamatosan, kiabáltak felém, hogy nem akarom-e a telefonszamat, magától elkezdte üvöltve mondani nekem a számot. Meg, hogy írjam ám fel. Akkor becéztek, hogy Misike de szexi vagy, meg társai. Szerintem totál 20 évesnek néztek, közben 30 is elmúltam. Miért viselkednek így bizonyos nők? Tény, magas, jóképű férfi vagyok, de ki akarna lefeküdni egy teleszart búvárruhával, aki még viselkedni sem tud? Úristen, nagyon gáz volt. Úgy tettem, mintha nem is hallanám, oda sem figyeltem. Ennyire nincs, aki megdugja? Nekem van ízlésem, sportos, szép nőkkel járok általában.


2021. júl. 9. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Meg a nők is úgy vannak, hogy a barátnő társaságában hajlamosak néha nagyon hülyén viselkedni.
2021. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!