Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ti szoktátok elnyújtani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti szoktátok elnyújtani az élvezés úgy hogy amikor orgazmus közelebe értek abba hadjátik utánna megint elkezditek és abbba hadjátok! Ezt kb. 9 szer megcsináljátok és utánna sokkal jabbat élveztek és sokkal több sperma jön ki, mint ha rögtön!?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyent csinálni, nem lesz élvezetesebb. Max lekókad, aztán megunom. Minél hamarabb túl szoktam lenni rajta. Szexnél elég ideig jól bírom, és akkor bőven jön a cucc is.
2021. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Sokkal intenzívebb az egész, ha elsőre csúcsra járatom, kb annyi idő alatt el is felejtem.
2021. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az van hogy a cum controll egyedül szar
2021. júl. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem nyújtani, mert előfordult, hogy visszafogtam magam, aztán a fáradtságtól később nem tudtam elmenni.
2021. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam és intenzívebb.
2021. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ruined orgazmus vagy cum controll. Mindkettő hasznos lesz, mert szexnél tovább fogod bírni. Arról nem is beszélve, hogy igen, nagyobbakat lehet élvezni, és több is jön jóval.
2021. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!