Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek ha nőként túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha nőként túl sokáig élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Elmegyek hamar, de "sosem elég a jóból" félek nincs olyan pasas aki bírna velem. Lehet valahogy csökkenteni a libidómat? Mert nagyon zavaró, hogy ha elkezdek szexelni akkor nagyon nehéz megállni, simán eltöltök maszturbálással is egy órát, aztán pár perc pihenő után úgy tudnám folyatni mintha semmit nem csináltam volna.

Eddig a sportot próbáltam (rontott a helyzeten) meg a maszturbálásról való leszokást de azóta több tisztasági betét kell vagy a fehérneműm bánja.



2021. júl. 6. 12:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen, a fennálló helyzet miatt maszturbálok jelenleg, próbalom csökkenteni a számát, csak hát a "folyó ügyek" miatt nem tűnik hatékonynak a dolog fokozatos "leszokással" sem.
2021. júl. 6. 12:37
 2/13 anonim ***** válasza:
Párod nem bírja az iramot?
2021. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj ezzel!!

Élvezd!!

Keress pasit, pasikat. jobban jársz vele, jobban helyre is tesz.

2021. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Beírtad a hashtagek közé a nimfomániát. Ha nem elégülsz ki, csak vágysz rá, akkor vagy az. Különben csak nagy az étvágyad.

Csökkenteni libidót nem igazán lehet, bár sokaknak a fogamzásgátló kiváltja ezt.

Vagy esetleg ha egy pasi nem bírja az iramot, ott vannak a cuckold fétisesek, akik előtt kvázi nyiltan megcsalhatod őket.

2021. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexelj többet amennyit csak lehet.
2021. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Kicsit átadhatnál az én páromnak!


F

2021. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Hozzám is pl ilyen lány való. Nagyon magas a libidóm.

20F

2021. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

7-as:

Azt te csak hiszed.

2021. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Mi mást tehetsz, mint hogy többet szexelsz... Ezt itt kell megkérdezni??
2021. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

#8

Én nem az a fajta szexről álmodozó szűz gyerek vagyok hidd el. Elég sok lánnyal voltam már és a jó szex a legjobb dolog a világon számomra

2021. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!