Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek ha nőként túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha nőként túl sokáig élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Elmegyek hamar, de "sosem elég a jóból" félek nincs olyan pasas aki bírna velem. Lehet valahogy csökkenteni a libidómat? Mert nagyon zavaró, hogy ha elkezdek szexelni akkor nagyon nehéz megállni, simán eltöltök maszturbálással is egy órát, aztán pár perc pihenő után úgy tudnám folyatni mintha semmit nem csináltam volna.

Eddig a sportot próbáltam (rontott a helyzeten) meg a maszturbálásról való leszokást de azóta több tisztasági betét kell vagy a fehérneműm bánja.



2021. júl. 6. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

10-es:

Elég gáz, ha neked ez a legjobb dolog az életben. A szerelemteli szeretet sokkal többet ér.

2021. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Mi lenne ha a szubjektív véleményedet nem kezelnéd objektív tényként, köszi
2021. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok egyszerre az összes privátra válaszolni, de.. nos a párkereséssel az a probléma, hogy nem éppen olyan a külsőm és a fejem amiről a "nagy libidóra" aszociálnak, úgyogy nehéz terep ez nekem. Általában azok próbálkoznak be akikről utólag kiderül, hogy vannak alapvető gondjaik a szexxel és engem csak "jobb híján" választottak, mert alacsony az önbizalmuk, nem láttak sok esély a szép lányokra, stb. - meg nem akarom pesztrálni egyik paromat sem, hogy "hé, maszturbálás helyett tudok valami egészen mást".

Megpróbáltam javítani az egyik fronton - nem sikerült, most a masikkal próbálnám.

Amúgy jó ötlet a fogamzásgátló, de pechemre nem szedhetem.

Örülnék ha válaszolnának pl. olyan nők akik megoldották ezt a problémát vagy férfiak akik ismernek olyan nőt aki megoldotta. (persze 1-2 privát nagyon "inspiráló volt", nem baj hogy jött, de nem nagyon akarnátok kikezdeni egy olyan 28 évessel mint én, ha élőben látnátok).

Komoly tréfája vagyok a természetnek, de nem hiszek a megoldhatatlan problémákban.

2021. júl. 6. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!