Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni, ha amúgy élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Tényleg nincsen semmi baj, az esetek többségében élvezni szoktam. Első kapcsolatom, 8 hónapja vagyunk együtt, más téren sincsen semmi baj köztünk, mégse mentem el soha. Vagy ez normális, és a legelső előtt sok idő szokott eltelni?

2021. júl. 5. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A nők nagy része nem képes hüvelyi orgazmusra. Én is csak úgy tudok elmenni ha közben csinálom magamnak.
2021. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem mindegy hogy fiú vagy, vagy lány 🙂🙃
2021. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoktál pároddal beszélni arról esetleg, hogy te hogy szereted, mi az ami jó neked és ami a legfontosabb, ha magadnak csinálod, akkor el tudsz menni?
2021. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Kitsi a pötse
2021. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

izgasd magad közben, nagyon sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra. ezzel nincs is semmi gond, a csiklónknál ezerszer több az idegvégződés, ez a gyönyör szerve úgymond. használd ki :)

N

2021. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyébként a masztival eléred az orgazmust, akkor szex közben izgasd magadnak a csiklódat, és később vezesd rá a srác kezét.
2021. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam masztizni, azt nagyon utálom.
2021. júl. 5. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Jézusom. Hogy akarod a szexet élvezni valakivel, ha önmagadhoz képtelen vagy nyúlni, hogy élvezetet okozz.

Ritka alacsony lehet a sexualis intelligenciád. Először önmagad ismerd meg.

2021. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam ritka alacsony.
2021. júl. 5. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

Hagyjuk már hogy a nők nem képesek a hüvelyi orgazmusra...

1. Csikló orgazmus

2. Hüvelyi orgazmus

3. G-pontos orgazmus

Valamit rosszul csinálnak... általában a pasi a ludas......

A férfinak kellene tudnia a dolgokat, ha egy férfi nem tudja... akkor ki fogja helyette?

2021. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!