Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak használata?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan fajta függőség, amelytől teljesen ki van esve belőlem az ismerkedés gondolata is. Sokkal egyszerűbb, olcsóbb és jobb nőket is meglehet kapni, akár idősebbeket is. A korosztályomban egyszerűen nem éri meg ismerkedni, túl sok idő, energia, és többe is kerül. Ezzel csak az a gond, hogy függőséget okoz. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hogyan lehetne erről leszokni? 19/F

2021. júl. 5. 22:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%

20-as!


Láthatóan több tapasztalatuk van mint neked valaha lesz.


”Jövőben, ha mégis lenne egy barátnőtök tagadjátok le a múltatokat, mert a legtöbb azonnal szakítana, ha megtudná.”


Inkább ők szakítanának, ha megtudnák a nőjük múltját.

2021. júl. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

29-es!


”Te nem fogsz változni a nőgyülöleted miatt,”


Hol volt itt nőgyűlölet?

2021. júl. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

#29!

Talán lehet jól nézek ki, talán nem. Nem mondom, hogy egy 10/10 vagyok, de jobb vagyok mint az átlag.

Egyébként azért dobálózik a nőgyűlölettel, mert nem tud mást mondani, mint hogy hozzád vágja ezt a kártyát, és ezzel el van intézve. Ja meg azért, mert a női nem soha nem vonható felelősségre, soha nem hibás, mindenben tökéletesek. Ha problémád van, veled van a baj. Ők sose lehetnek hibásak. Ennyire sztem még maga nárcisz sem volt ennyire nárcisztikus.

2021. júl. 12. 11:33
 34/36 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező!


Igazad van. Egy feminista, férfigyűlölő tróger.

2021. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
21%
Hajjaj. Nagyon nagy bajok vannak fejben nálatok. Férfigyülölő lennék, mert az a véleményem, hogy aki prostizik ilyen fiatalon az szánalmas. Míg én nem említettem azt, hogy minden férfi ilyen meg olyan ti dobáljátok a sz.rt minden nőre. Ha tudnátok értelmesen olvasni akkor oda is írtam, hogy mindig is lesznek ilyen lányok és férfiak akik felszínesek és mozogatjok olyan körökben ahol értelmes emberek vannak.🤦🏻‍♀️ De ezt már nem akarjátok felfogni. Nagyon buták vagytok ne haragudjatok, menthetetlenek. Kéretlenbe is teszem ezt a kérdést. További szép napot.
2021. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

35-ös!


Vagy az vagy, vagy csak egy korlátolt, agyhalott barom, mert ettől szerinted szánalmas lesz egy férfi. Ismersz engem? Mióta dobálom minden nőre a szart? Honnan tudod milyen körökben mozgok? És te nevezel másokat butának?

2021. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!