Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak használata?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan fajta függőség, amelytől teljesen ki van esve belőlem az ismerkedés gondolata is. Sokkal egyszerűbb, olcsóbb és jobb nőket is meglehet kapni, akár idősebbeket is. A korosztályomban egyszerűen nem éri meg ismerkedni, túl sok idő, energia, és többe is kerül. Ezzel csak az a gond, hogy függőséget okoz. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hogyan lehetne erről leszokni? 19/F

2021. júl. 5. 22:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Azt remélem tudod hogy ezzel az emberkereskedelmet támogatod..
2021. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
5%
Kis incel növedék vagy gratulálok!
2021. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

#12!

Incelnek nem mondanám magam, mert több barátnőm is volt, és sztem többel és jobbakkal is voltam mint te fater. :D Meguntam a szaros r*bancok nyafogását hallgatni meg állandóan pénzt költeni rájuk, meg csak az időmet rabolják. Aztán egyszer csak volt olyan, aki kinyögte, hogy nem akar kapcsolatot. (Ekkor már benne volt kb 30.000ft és több mint 20 óra a kapcsolatunkban) Aztán volt aki csak barátokként akart maradni. Mint mondtam, a prostituáltakkal máris jobban jártam.

2021. júl. 6. 10:49
 14/36 anonim ***** válasza:
41%

Látom magadra vetted, hogy privátban is elküldted az üzenetet, szóval van valóság alapja ;) Az, hogy felszínesen válogatsz nem a nők hibája. 19 éves vagy még gyerek és éretlen, ez észrevehető a megnyilvánulásaidból. Senki nem kérte, hogy költs rá pénzt ez csak is a te hibád, tanulj meg jobban szűrni. Bár neked esélytelen normális lányt összeszedned az érezhető nőgyülőleted miatt.

Neked csak anyu😘

2021. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

Először is gyerek vagy még.

Másodszor, elég szomorú, hogy gyerek létedre már most sérült, beteg pszichéd van.

A pénzedet, már ha tényleg van, pszichológusra kéne költened.

2021. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#14!

Akkor a fiatal srácok 70%-a kőkemény nőgyűlölő. Mik lesznek itt 10 éven belül ... Egyre többen kezdjük megunni, hogy mint egy társadalom által előírt cölöp, fizetünk meg aztán nagyon össze szedjük magunkat, ti meg szívességet tetszek, ha egyáltalán MEGJELENTEK pl egy randin. Megengeded, hogy kifizessem a kajádat? Ne, azért az már sok lenne. Az már egy lánynak/nőnek nem illik de tényleg.

2021. júl. 6. 20:56
 17/36 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom te már most is incel vagy...

Egyébként nem tudom mi bajod van, 19 évesen még egyáltalán nem alap hogy te fizetsz mindent. Normális embereknél legalábbis. Az más hogy 30-40 között már van egzisztenciád, és tudsz nagyvonalúbb lenni, de a te korodban ha egy csaj elvárja hogy mindenre meghívd akkor azt a csajt jobb azonnal ott hagyni a P*csába...

2021. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
55%
Gyerek, talán normàlis lányokkal kène kezdeni, nem műp.csákkal.
2021. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%

Teljes mértékben megértelek, kedves kérdező. Én 18 vagyok, de három hónapja hoztam egy döntést, nem bírtam tovább várni. Életemben nem voltam nővel addig, sem egy csók, sem egy ölelés, se semmi nem volt, senkivel. Nem bírtam már tovább női érintés, testi kontaktus nélkül. Egyelőre erotikus masszázsokra járok csak,mert a szexre úgy érzem, nem állok készen egyelőre. (A melómtól függ, hogy van e időm havi 2 alkalomra, de 1-2-nél több nem szokott lenni, nem is igénylek többet)

Ez, hogy rsszlányokhoz járok, köszönhető annak, hogy ronda vagyok egyrészt, másrészt túl jó az ízlésem, harmadrészt pedig azért is, amit te is írtál. Az én generációm (beleértve a fiúkat is, ők is kellettek ahhoz hogy a lányok olyanok legyenek, amilyenek) baromira képmutató, felszínes, és bunkó emberekből áll össze. Az instagramon, illetve a tiktokon való magamutogatás dominál 0-24-ben, meg persze alap elvárás az a lányoktól, hogy a srác faterjának Audi Q7-es legyen a segge alatt, és legyenek tele pénzzel. Ha ezek nem teljesülnek, illetve az adott srác nem egy bulizós, jóképű, ill. nagyképű tapló, akkor már sansza sincs. Persze, vannak normális lányok is, de ha egy kicsit jobban belemerülünk a témába, látjuk, hogy a száz normálisból kb 10 olyan van, aki jól is néz ki, a másik 90 azért tűnik normálisnak, mert rondasága, és hatalmas önbizalomhiánya miatt nem feltétlenül tud eljutni olyan szintre, mint a feljebb felvázolt plázapi@@ák.

Köztük, és a rosszlányok között a különbség az, hogy amíg az egyik a pénzedért cserébe teszi a dolgát, míg a másik, azaz a plázapi@@a, lehet, hogy az ágyig sem jut el veled. Nekem van olyan ismerősöm, aki ugyanúgy járt, mint amit a kérdező felvázolt feljebb, csak ő nem 30, hanem 100 ezer forintot költött el a kislányra, aki valami demagóg dolog miatt besértődött, és ott hagyta. Semmi nemi élet nem volt tehát köztük. Hozzáteszem, Felesleges azzal kapcsolatban a recsegés, hogy a rosszlányok megjátszák az orgazmust, meg hogy nincsenek érzelmeik stb, persze én is futottam már egyszer elég nagy vakvágányra, ez benne van a pakliban, de az ott szerzett tapasztalatokat is tudom hasznosítani, ráádásul a másik három lány akinél jártam eddig, nagyon vendégcentrikus és jófej volt. Segítettek a gátlásaim feloldásában, nem volt türelmetlenség, siettetés, se semmi egyéb negatívum..

A leszokással kapcsolatban pedig annyit tudok tanácsolni, hogy nem feltétlenül kell teljesen leszokni, hiszen mint írtad, neked jobban megéri ez, mint költeni a ribizlikre. Próbáld meg stabilizálni a havi 1-2 alkalmat, bár nem tudom, mennyiszer szoktál járni.

2021. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
30%
#19 Úgy fröcsögtök itt 18 évesen, hogy az szánalmas már. Ti vagytok a generációtok selejtei. Csak a sírás és a szar dobálás. 18 évesen még gyerek vagy, de te arról papolsz, hogy aZ éN GeNerÁcIóM, mintha olyan k.rva sok tapasztalatod lenne az életben. Azt, hogy külsőre mentek csak, mert a farkatok vezet aztán sírtok, hogy átbasznak titeket.. No comment. Jó ízlésről beszélsz, de k.vakkal sz.patod le magad.. Ahh hagyjuk. Jövőben, ha mégis lenne egy barátnőtök tagadjátok le a múltatokat, mert a legtöbb azonnal szakítana, ha megtudná.
2021. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!