Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak használata?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan fajta függőség, amelytől teljesen ki van esve belőlem az ismerkedés gondolata is. Sokkal egyszerűbb, olcsóbb és jobb nőket is meglehet kapni, akár idősebbeket is. A korosztályomban egyszerűen nem éri meg ismerkedni, túl sok idő, energia, és többe is kerül. Ezzel csak az a gond, hogy függőséget okoz. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hogyan lehetne erről leszokni? 19/F

2021. júl. 5. 22:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
19 évesen függő?... Neked nem tanulni kéne meg ilyenek?
2021. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
A szex jobb olyannal akit kiismersz, szeretsz, pontosan tudod mit és hogy szereti, illetve rólad is tudja ezeket.
2021. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén érdekelne hogy 19 évesen neked hogy van pénzed ennyire jó minőségű prostikra?

Rosszlányokon néztem, kb 90% annyira rossz hogy ingyen sem nyúlnék hozzájuk. Nem tudom ki hogy van vele de nekem a hétköznapi életben található átlagtól kicsit jobb csajok kb felfoghatatlanul jobbnak tűnnek mint a prostik. Szerintem csak az igazán drága prostik azok akik dughatók.

2021. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is elég gyenge a felhozatal :( A függőség mit jelent, milyen gyakran jársz lányokhoz?
2021. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12%

21 évesen kezdtem

Havi 2x mindig eljárok saját keresetből már 10. éve


Buliban, vagy máshol ennek az árát simán elszórják

2021. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Attól függ hol gyenge melyik városban laksz
2021. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
#3-as: Tény és való hogy jobbak de velünk már azok a csajok se állnak szóba :D
2021. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#2!

Tiszta sor, csak mint mondtam nem egyszerű ezt összehozni. Persze, nem lehet megúszni kockázat meg időtöltés nélkül, de többet adunk bele srácok, mint amit kapunk a lányoktól. Csak az elvárás, a követelőzés, és azt veszem észre, hogy annyi pénzt, időt, energiát teszek bele, és egyik sem jön vissza annyira. Tehát mindegyik többnek állítja be magát, és több a körítés mint ami benne van. Jobb a csomagolás, mint a termék. Ha most mondjuk ma akarsz valakit behozni, akkor írj rá valakire (mert az a leggyorsabb) lehet, hogy nem is válaszol, és még tengernyi negatív lehetőség, de úgy ha MINDEN összejönne elsőre is, (amire az esély kb 0) akkor mától kezdve 3 héten belül be tudod húzni a csajszit. Vagy 1 hét, de akkor nagyon jószívű voltam.

2021. júl. 5. 23:15
 9/36 anonim ***** válasza:
56%
Tanács: inkább pszichológushoz járj hogy segítsen a szociális kapcsolatok kiépítését akadályozó szorongásaid leküzdésében. Többre mész vele hosszú távon.
2021. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

#3

Teljes mértékben egyetértek

2021. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!