Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak használata?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan fajta függőség, amelytől teljesen ki van esve belőlem az ismerkedés gondolata is. Sokkal egyszerűbb, olcsóbb és jobb nőket is meglehet kapni, akár idősebbeket is. A korosztályomban egyszerűen nem éri meg ismerkedni, túl sok idő, energia, és többe is kerül. Ezzel csak az a gond, hogy függőséget okoz. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hogyan lehetne erről leszokni? 19/F

2021. júl. 5. 22:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%

20

Engem speciel nem baszott át egy lány sem eddig, mert még arra sem voltam jó senkinek :DD

Sajnos nem felelek meg a generációm adta követelményeknek.

És igen, ahogy te írtad, róluk papolok. Őszintén: Szerinted a mostani állapot, mondjuk vegyük 16-20 közöttieket, rendben van?

Rendben van az, hogy van egy (egész nagy) réteg, akiknél a flexelés (az apuci pénzén megvett dolgok után) képmutatás, drogozás, piálás megy 0-24-ben?

Ha igen, akkor én kérek elnézést.

Mi a probléma azzal, ha esetleg nincs sok tapasztalatom az életben? (Hozzáteszem, keresztülmentem sok megpróbáltatáson, de azokból építkezni is tudtam mindamellett hogy nagyon sz@rul éreztem magamat rengetegszer) Attól még nem lehet véleményem? Tsiztában vagyok vele, hogy egy lúzer vagyok,például azért, mert prostikra költök, mert nem tudok magamtól nőt felszedni. Ha meg már a balliberális haladó emberek szerint a melegeknek megvan a joguk mindenhez a szüléstől kezdve a vonulgatáson át a gyermekvállalásig, akkor szerintem nekem heteroként jogom van a szexuális szükségleteimet kielégíteni prostival, ha már másképp nem megy (egyelőre legalábbis). Sajnos a genetikai lottón nem nyerhet mindenki, én sem nyertem.

2021. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%

20

Illetve mi abban a kivetnvivaló, hogy külsőre megyünk?

A lányok szerinted nem arra mennek?

Most a "csakabelsőszámít" közhelyparádét felejtsük el. Én úgy vagyok vele, hogy lehet valaki a világ legkedvesebb lánya belsőleg, ha egy igénytelen, túlsúlyos , ronda arcú egyén, bottal sem érnék hozzá. ( Hozzáteszem, én kifejezetten szeretem azokat a nőket, akik nem csontsoványak, és van rajtuk mit fogni, de ők még azért nem a túlsúlyos kateg) A külső megfog, a belső megtart, de sokaknak (sajnos) már a belső teljesen mindegy, ha külsőleg megfelel a követelményeknek.

De nem is szaporítanám tovább a szót, tudom, hogy a saját generációm selejtje vagyok, ahogy te írtad :DD (Hozzáteszem, legalább akkora selejtek azok is, akiket fenti kommentemben felvázoltam számodra).

2021. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
46%

#21 Esküszöm kezdelek megsajnálni. Ha te csak ezt látod magad körül akkor nagyon rossz társasági köreid vannak! Véleményed lehet csak az nem releváns, mivel nincs tapasztalatod. Az, hogy van egy-két ilyen élményed az nem azt jelenti, hogy a többség csak r.banc és pénzéhes. Igen, ilyen emberek mindig is voltak és lesznek! De túl kell látni ezen és olyan körökben mozogni ahol normális értéket képviselő emberek vannak (megjegyzem sok ilyen van) . Lúzernek minősíted magad és rondának, de akkor miért van ilyen elvárásod, hogy ilyen meg olyan legyen külsőre a másik? Nem csoda, hogy nem talalálsz senkit, mert nem a szinteden mozogsz akkor (tudom, de ez a fájdalmas igazság, én sem Brad Pitt jellegű pasikat keresek). De ezt majd tényleg kinövöd és lehet most neked ez közhely, hogy csak a belső számít, mert tinikorban megmérgez titeket a szoc.média,de amint öregszel fogni fogod a fejed amiért elhitted, hogy ez hazugság. Adtam már esélyt nálam rondábbnak és volt nagyon helyes barátom is. A végkimenetel ugyanaz lett: toxic volt mindkettő. Tehát nem, nem számít a külső.

Mivel értelmesen kommunikálsz adok egy tanácsot: Ne prostizz, mert teljesen kifogsz égni. Nem tudod milyen a szerelmes szex, a szenvedélyes érintések és nagyon megfogod bánni.

A selejtet azért írtam, mert csak a hibáztatás megy a részetekről. Nem vagytok special snowflakek, hogy csak ti vagytok akik ilyenek, tehát rajtatok kívül van még pár ezer ilyen lány akivel boldogok lehetnétek. A gondolkodás módotok egyszerűen buta.

2021. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%

23

Azert nem az én szintemen mozgok, mert nem akarok olyan emberrel párkapcsolatban lenni, és rászánni az időmet, akit valójában nem találok szépnek.

Akit én szépnek találok, azoknak nem kellek (pont azért mert ahogy én is, ők is a külsőre mennek elsősorban, ami mivel nekem nincs meg, ezért a belsőmet senki nem akarja megismerni) , ez az igazság.

Az pedig, hogy prostikhoz járok, eddig számomra egy alkalom kivételével (ahol ugye kifogtam egy rosszat) mindig hasznos volt.

Nem zárom ki, hogy a későbbiekben ne legyen senkim, de ha teljesen tapasztalatlan lennék a szexualitás terén, abból csak hátrányom származott volna.

Nézd meg, mennyi olyan ember ír ki ide kérdést, aki lassan 30 lesz, kb öngyilkos akar lenni, és megkerdezi hogy menjen e el prostihoz..

Erre én mindig azt írom, hogy mire várt eddig..

En nem akartam arra a sorsra jutni, amire ők, ennyi a történet.

A kérdező ebből a szempontból más tészta, neki ahogy olvastam több kapcsolata is volt, ő szimplán megunta azt, hogy a mai lányokra mennyit kell költeni, neki jobban megéri a prostizas. Nekem meg végképp (egyelőre)

2021. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%
Azért rosszlányokon valóban nem az igazi a felhozatal, akik meg igen, azoknak is retusáltak a képei főleg. Ahhoz meg sok pénzt kérnek. A kisebbségi, "kapanyél kiesik a szájából" stílus meg valahogy nem vonz, még ha jó cs*cse is van esetleg... De amit írsz azzal tudok azonosulni. Egyszerűen belefáradtam azt ismerkedésbe, és nem sok pozitívat látok egy párkapcsolatban. Inkább nyűg, nehézség, megfelelési kényszer. mondjuk én 31 éves vagyok.
2021. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

24es:

Csak azt nem értem ha belátod hogy irreálisan jó nőket akarsz megkapni, akkor min csodálkozol?

Egyébként ez valami fajta pszichológiai probléma hogy van egy elérhetetlen szépség ideálod és ahhoz ragaszkodsz. Szerintem ez simán gyógyítható, és tegyük hozzá hogy lehet nem is vagy annyira ronda mint gondolod. Egyébként tapasztalatból mondom hogy 25-30 között kezd könnyebb lenni a csajozás mert akkor kezdesz férfiasodni. Ha addigra teremtesz egy kis egzisztenciát és kisportolod magad, akkor tuti találsz pár egész jó csajt.

2021. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#23!

Barátkozz a saját szinteden mi van... :D Akkor most tényleg számít a külső mintha egy ruhacikk lennék, aki nem elég jó gucci-nak, tehát akkor beskatulyázod a zara-s cuccokhoz?

2021. júl. 9. 01:29
 28/36 A kérdező kommentje:

#23!

Egyébként megsúgom, hogy én különösen nem szenvedek lányok társaságában/esélyeinek hiányában. :D Offoltam is 2 lányt emiatt. Egyszerűen tudom hova lyukadnánk ki. Nincs kedvem cseszekedni velük.

2021. júl. 9. 01:38
 29/36 anonim ***** válasza:
58%
Tudjuk már ezerszer elmondtad, hogy te nagyon jó pasi vagy, valamiért ezt mindig bizonygatni akarod ;) Mindenesetre zárjuk le a témát. Te nem fogsz változni a nőgyülöleted miatt, szóval jó prostizást!
2021. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

17-es!


”Jézusom te már most is incel vagy..”


Nézz utána a szavak jelentésének, mielőtt dobálózol velük!

2021. júl. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!