Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki idosebbkent lefekudne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki idosebbkent lefekudne egy 18 eves lannyal, azt hogy erint hogy a lanya is lehetne? Nem fura erzes?

Figyelt kérdés
Kifejthetitek hosszabban is
2021. jún. 29. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
De, volt rà pelda. Furcsa volt, egyben izgató is. Ő kezdeményezett. Sose kezdenék ki lányomnkorú csitrivel.
2021. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 Le is fekudtel vele?
2021. jún. 29. 23:10
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Én gondolkodás nélkül szétszexualizálnám. 33F
2021. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem fura érzés. Fiatal, szeretem védelmezni, biztonságot nyújtani neki. Teljesen természetesnek érzem, már feküdtem le több fiatal lánnyal is. Nem tudom, hogy írjam le, egyszerűen olyan, mintha egy lány lenne, aki nem az én lányom, de mégis, egy közeli, intim kapcsolatom van vele.
2021. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Le. 20 éves volt én 50. Munkatàrsam. Fél éves viszony volt. Titokban maradt. Kezdett belémzúgni, pedig mondtam hogy ne gondoljon bele mást, csak szex.
2021. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább izgató volt, nem zavaró. Több alkalom is volt.
2021. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lefeküdnék idősebb nővel is, de nem olyan mintha anyám is lehetne :D

Nem az.

2021. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodik ilyeneken az ember olyankor. Csak azon hogy tetszik,gerjedek rá.Én nem a korát nézem egy nőnek,hanem hogy tetszik e vagy sem. Ugyanúgy lefeküdnék egy szép 18 évessel mint egy szép 40-45 évessel 🤷🏼‍♂️
2021. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem gondol az ember akkor. Én csak egy roppant kívánatos fiatal lányt, egy izgató fiatal testet láttam. A kezdeti gátlásaim ledobásához kellett a segítsége. A viselkedésével "meg kellett" győznie, hogy valóban akarja. De egy idő után ment minden a maga útján. Nekem nem az járt a fejemben, hogy a lányom is lehetne, hanem az, hogy olyan élményben lehet részem, amiben talán az életben soha. Egyikünk sem bánta meg. És ha újra lehetőségem lenne rá, akkor ismét belemennék.

48Ffi

2021. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán összejönnék ilyen korú csajjal! 31/F
2021. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!