Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki idosebbkent lefekudne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki idosebbkent lefekudne egy 18 eves lannyal, azt hogy erint hogy a lanya is lehetne? Nem fura erzes?

Figyelt kérdés
Kifejthetitek hosszabban is
2021. jún. 29. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fura nekik!! 20L
2021. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fura érzés, és igen, megtenném simán :)
2021. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Noren1989 ***** válasza:

Jellemzően jóval fiatalabb nőkkel volt kapcsolatban is dolgom, vilàg életemben. Még nem érzem magam 100/100apu típusnak ettől.


Fiatalabb=max 22éves.

2021. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
14 felett nekem oké.
2021. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Van tapasztalatom nekem is. Márciusban ismertem meg, feldobott neki Face és bejelölt. Eleinte ismerősök, majd barátok lettünk. Aztán egyszer elém bújt az ördög és kíváncsi voltam hogy vajon mit enged ha elhívom talizni. Dunapart, séta, hozzásimulok, itt ott belemarkolok... ő az ölemnek dörzsöli a hátsóját... mire beértünk a városba totál be lettünk gerjedve. Uszodaparkoló, kocsi hátsó ülése, lovaglás... majd hazavittem. Ezt mégegyszer megismételtük. Ő 16L én 29F.

Mondhatott volna nemet is, hazavittem volna akkor is. És nem, nem érzem rosszul magam emiatt. Inkább tetszett a helyzet. 16 vagy 26... én úgyanúgy nőként bánok velük.

2021. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!