Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esett mar meg ilyen a ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett mar meg ilyen a ti magánéletetekben is?

Figyelt kérdés

Éreztetek hogy hiába van kapcsolatban valaki, hozzátok is vonzódik?

Lett esetleg belőle valami?



2021. jún. 29. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kollèganőm. Kikezdett velem. Viszony lett. Azt akarta hogy borítsak fel mindent miatta. Persze ő is férjnèl volt de ő nem lèpett.

Szakítottunk.

Később megtudtam hogy előttem is és utánam is tönkre tette a szeretői házasságát majd dobta őket.

Egy kis szarkavaró ribnc volt akinek az volt a hobbija hogy sorsokat tett tönkre.

2021. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Exem volt, megcsalt, majd szakítottunk, összejött azzal akivel megcsalt, de utána visszajárt mikor ők kapcsolatban voltak.
2021. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen gyakran.

De sose lett belőle semmi.

2021. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen többször is. Kétszer viszony is lett belőle.
2021. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beleszerettem a főnökömbe. Mint kiderült, kölcsönös volt. Nekem pasim volt, neki felesége. Mégis összejöttünk.
2021. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy jópár ilyen dolog. Lett belőle titkos, nyílt kapcsolat, szétmenés, összejövés a másikkkal. Volt amikor nem volt ehhez elég. Stb. Ez így megy amióta világ a világ. Mi a kérdés? Hogy otthagyja-e miattad a kapcsolatát? Mi honnan tudhatnánk? Hisz még ti sem tudjátok.
2021. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!