Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelt kérdés

Felregisztráltam a P..cs.hu oldalra, ahol évekkel ezelőtt ugyan fent voltam egy kis ideig, de most újra gondoltam, hogy felnézek. Szépen beállítottam a keresőn, hogy milyen férfival ismerkednék..... erre 5 profilt adott ki:D hova tűntek innen a jobb adottságokkal rendelkező férfiak?:o

Valaki talált már itt partnert? Mik a tapasztalatok mostansàg ezzel az oldallal?


2021. jún. 25. 14:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi Sugar Daddy-t túlnyomó többségben azok a lánykák kérésnek akinek büdös a munka


De azért tényleg érdekelne hogy milyen munka az amivel kezdőként ennyire fiatalon Havonta 500 ezret lehet keresni nettóba.

Mert ha nem felnőtt film ipar akkor nem tudom hogy mi fizet ennyire jól

2021. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Megtennétek, hogy mostantól a negatív megjegyzéseket és karrierrel kapcsolatos kérdéseket privátban teszitek fel? Ide meg olyan írjon, aki a kérdésre reagál, köszönöm!
2021. jún. 25. 18:44
 23/24 anonim válasza:
96%
Ha itt Sugar Daddyt keres, szerintetek hogy jutott el kezdőként fél milkás fizuig? Tapasztalattal? XD
2021. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz
2021. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!