Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelt kérdés

Felregisztráltam a P..cs.hu oldalra, ahol évekkel ezelőtt ugyan fent voltam egy kis ideig, de most újra gondoltam, hogy felnézek. Szépen beállítottam a keresőn, hogy milyen férfival ismerkednék..... erre 5 profilt adott ki:D hova tűntek innen a jobb adottságokkal rendelkező férfiak?:o

Valaki talált már itt partnert? Mik a tapasztalatok mostansàg ezzel az oldallal?


2021. jún. 25. 14:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, te mersz bárkit is szerencsétlennek nevezni? Annyira életképtelen vagy, hogy saját kereseted legyen! Más pénzéből akarsz élősködni. Ha nem lennének sugar daddy-ik, te és a hozzád hasonló nők enyhe túlzással éhen pusztulnátok. Na, ennek a tudatában szerencsétlenezz le bárkit is legközelebb!
2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Akinek van munkája és normális élete az nem kefélget pénzért héti 2x hapsikkal


A másik hogy Én nőként szégyenlem hogy ennyire tartod magad hogy a testedből akarsz plusz pénzt szerezni

2021. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11: van saját lakásom és keresek havi 500k-t. Igaz ez nem olyan sok, de ez a munkám jellege miatt is van, mivel még mondjuk úgy kezdő vagyok. Nem mintha bármi közöd lenne hozzá, de okoskodás és savazás helyett talán először informálódj

#12: inkább magadat szégyelld, hogy a 12 éves húgom jobban tud írni, mint te felnőtt létedre

2021. jún. 25. 16:51
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Köss már bele abba hogy nem nézem át a szöveget

500.000Ft nettó neked nem elég 1 hónapban úgy hogy saját lakásod van ?

12 éves húgodnak is azt tanítod, hogy puncival keresse meg a plusz pénzt ?

2021. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14: de, elég:) nincsenek anyagi problémáim
2021. jún. 25. 17:06
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban fél milliót keresel havonta, akkor miért kell neked sugar kapcsolat? Az más, hogy ha csak szexpartnert keresel szimpátia alapon, de még anyagi jutattás is 500 ezres fizetés mellé? Érdekes...
2021. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16: akkor úgy fogalmazok, hogy szimpátia alapon keresek szexkapcsolatot olyan férfival, aki jómódú. Így ez megfelel neked is?:)
2021. jún. 25. 17:18
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincsenek anyagi gondjaid .Akkor minek a Sugar Daddy ?
2021. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

De attól hogy jó módú nem biztos h jó lesz a szex is..


De 20-on évesen milyen munkát végzel aminek a kezdő fizetése nettó 500.000Ft mert érdekelne

2021. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Tudjátok vicces, hogy miután kiderült, hogy van pénzem, hirtelen mindenki sokkal normálisabban tud velem beszélni, sőt még karrier tanácsok is jól jönnének:D na az ilyen típusú embereket kerülöm messziről..
2021. jún. 25. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!