Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert sugar kapcsolat kereső? N

Figyelt kérdés

Felregisztráltam a P..cs.hu oldalra, ahol évekkel ezelőtt ugyan fent voltam egy kis ideig, de most újra gondoltam, hogy felnézek. Szépen beállítottam a keresőn, hogy milyen férfival ismerkednék..... erre 5 profilt adott ki:D hova tűntek innen a jobb adottságokkal rendelkező férfiak?:o

Valaki talált már itt partnert? Mik a tapasztalatok mostansàg ezzel az oldallal?


2021. jún. 25. 14:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel is hasonló helyzet az oldalon, kevesebb a felhasználó ezáltal a “jobb” felhozatal is kevesebb. F
2021. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
milliomosok punkt hu
2021. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Próbálj meg kevesebb irreáis elvárást beállitani, hátha többet dob ki.

Egyébként kiváncsi lennék mit teszel le az asztalra xd

2021. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3: már vártam a hasonló komplexusos szerencsétleneket

Nem irreálisak az elvárásaim, beállítottam, hogy min 175cm legyen (ami még így is rohadt alacsony, mivel én 172cm vagyok és a 185cm+ tetszik, de kompromisszumot kell hozni), kg-ra beállítottam, hogy min 78 legyen (legyen már nálam nagyobb súlya és ne pálcikaember legyen, de ez is még igen alacsony súlynak számít, mert ami nekem tetszik az 90+). Ezen felül pest megyét jelöltem meg (nem csak Bp) mivel találkozás szempontjából nem szerencsés, ha az ország másik végén lakik. Nekem olyan kell, aki heti 1-2x ráér, nem pedig havi 1-2x jön fel pestre miattam. Az is feltétel volt, hogy szingli legyen, mivel nem vagyok egy gerinctelen kva hogy házas férfiakkal keféljek. Korban se akartam túl válogatós lenni, 45öt jelöltem maximumnak (holott huszonévesen a valóságban max 35 évesekkel ismerkednék). Azt gondolom, hogy ezek összességében igencsak alap elvárások, erősen kompromisszumos kitételek, de még ezeknek se tudtak megfelelni, csak 5en. Így ennek semmi értelme nincsen. Korábban sokkal több megfelelő férfi volt fent, most ezen teljesen meglepődtem..

Amit meg én tudok hozni az asztalhoz, azt nem fejtegetném itt, viszont az átlanál sokkal jobb fogás vagyok (akár az oldat, akár a való életben lévő nőket nézem).

2021. jún. 25. 15:34
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Hm és héti szinten mennyi pénz kell neked vagy mennyi értékbe kell csecse becse?


Jófogás vagy életem ? Komolyan?

Arra mondjuk ezt ami Jó,nem esik szét ,használható és olcsón hozzájutottunk.

2021. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha ezt egy olyan ember mondja, aki 2 mondatot se tud leírni értelmesen, akkor az bizonyára úgy is van:)
2021. jún. 25. 16:16
 7/24 anonim ***** válasza:
21%

Csajszi kettőnk közül nem én vagyok a,prosti

Te hetente akarsz egy sugar Daddy-t.

Aki pénzt ad meg mindent

Amiért te eljátszod a cuki szép bájos kislányt

Amíg fiatal vagy ki tarthatod így a picsukádat

De mit csinálsz majd 35-40+ évesen ?

Miből fogsz élni ?

Nehogy azt hidd hogy sikerül annyit félre raknod h dolgozni se keljen

2021. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Heti két alkalom, gondolom nem a lakásos normál prosti árért, szóval, magyarul büdös a munka... :D
2021. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8-as meg tudod Ő jófogás
2021. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7, #8: nem tudom miért a frusztráció, a rossz anyagi helyzetetek miatt vagy a nők körében való sikertelenség miatt, de talán nem kéne ilyen stílusban reagálni, ha nem is ismertek:) miből gondoljátok, hogy nincs munkám? Vagy hogy nem szeretnék dolgozni soha többet?:D

Nem is hetente keresek valakit, hanem egy valakit keresek hosszabb távra. Ha nem találok szimpatikus pasit, akkor az se baj. Még nem volt ilyen kavsolatom, szóval még nem vagyok prosti, majd max ha lesz, akkor leszek az:)

Mellesleg cuki kislány vagyok megjátszás nélkül is;)

2021. jún. 25. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!