Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen ha azt állítom be,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha azt állítom be, hogy 30+ pasikat akarok látni, de én 18 vagyok, és a 18 éves srácok 18-tól állítják be a lányokat, akkor engem beadhat nekik?

Figyelt kérdés
Remélem érthető, ahogy leírtam.
2021. jún. 24. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenki azokat látja, akiket beállít, szóval igen, beadhat nekik, csak sose fogtok matchelni.
2021. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes 25+os pasi írni fog neked itt mindjárt privit :D :D
2021. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remelem nem, mert nem irok vissza senkinek, elore mondom. :D
2021. jún. 24. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oket nem érdekli. Akkor is írnak neked 😂
2021. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanok nem zavarják az itteni kanokat hogy fogalmuk nincsen hogyan nézel ki, milyen nemű vagy, az univerzum mely szegletében élsz, vagy hogy egyáltalán milyen fajhoz tartozol, de dugnának, akkor az se fogja őket zavarni az írásban hogy nem érdekelnek téged. :D
2021. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elég fejlett a keresője a Tindernek. Tehát eleve csak olyan embereknek mutat meg, akik potenciálisan érdekelhetnek téged is. Így van ez pl ha azt állítod be, hogy leszbikus vagy. Akkor csak hasonló embereknek fog mutatni. Szerintem korban is így van, hogy prioritást élveznek az idősebbek, de ahogy neked is feldob fiatalabbakat egy idő után (amikor elfogytak a keresésednek megfelelő emberek) úgy másoknak is megmutathat. Szerintem, de ez nem 100%os info:)
2021. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többnyire minden társkeresőnek jól működik a szűrője, a Tinderé meg pláne. Ha azt állítod be hogy 30 feletti férfiak érdekelnek akkor sem neked nem fog beadni 30 alattit, sem 30 alatti nem fogja látni a reglapodat.
2021. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából felesleges felmenned eleve a tinderre..


használhatatlan fos egyébként az egész, én már rég töröltem a picsába az appot.

2021. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!