Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen honnan tudhatom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen honnan tudhatom hogy melyik lány keres szexet?😁 Én töketlenkedem vagy elbeszélunk egymás mellett?

Figyelt kérdés

Már használom egy ideje a Tindert és igazából hallottam róla hogy sok pasi egyből a szex témára tér és ezzel sok csajt elüldöznek erről az alkalmazásról.

Én úgy voltam vele idáig hogy fokozatosan udvarlok a csajoknak és nem leszek olyan mint a többi Tinderes pasi hogy rátérek a szexre.


Legutóbb például ismerkedtem egy csajjal és ő is mondta hogy sokan undorító módon viselkednek és beszélnek vele.

Beszélgettünk vagy 2 hétig és elhivtam randira egy kávét meginni.

Erre fel írja hogy:"Biztosan csak kávéznánk? Tuti hogy fel akarsz hívni a lakásodra"

Mondom dehogy,csak egy sima randi, kávézunk, beszélgetünk.

Egy idő után leírta hogy ő szexet akart tőlem.

Azt mondta hogy én normálisan viselkedtem vele,ez is tetszett neki.


Igazából volt még ilyen pár eset hogy a végén kiderült hogy szexet akarnak a csajok.

A többi csaj,már a randi előtt le léptek,szóval komoly kapcsolatot nem találtam ott.


Vajon én töketlenkedem vagy csak egyszerűen elbeszélunk egymás mellett a csajokkal?

Hogyan lehet kiszűrni az olyan lányokat akik szexre hajtanak?

Egyszer kíváncsiságból leírtam az elején,de akkor viszont senki sem reagált pozitívan



2021. jún. 22. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kell beszélgetni és utána rátérni a szex témára. Egyébként elég nehéz rájönni hogy ki nyitott rá, ha ő nem ad jelet szándékosan.
2021. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem írja ki, hogy komoly kapcsolatot keres, annál talán tobb esélyed van csak szexre. De amúgy igen, elég nehéz téma. Próbálkozni kell, meg őszintének lenni, egyszer bejon majd :D
2021. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni kitalálni, mert ahhoz egyenesen kéne beszélniük. Nem szeretik azt, aki szexre nyomul, de ő szexet akar, de nem meri kimondani, ezért neked kell jelezned, de ha jelzel, tuti csak szexet akarsz, stb. Nem jó sehogysem. Szóval nem mellébeszélsz, csak már belezavarodtak az egészbe, és nem tudják kifejezni magukat ők sem, és szerintem azt sem tudják, mit akarnak.
2021. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ilyenkor orulok, hogy meleg vagyok. Nekem kb 10 percbe telik leszervezni egy szexrandit, ha szexelhetnekem tamad. :D
2021. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Jó neked. Én is lennék nagyon meleg, annyira de annyira jó lehet. Annyit szívunk ezekkel...
2021. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!