Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehet a méretem miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a méretem miatt?

Figyelt kérdés
Elég nagy szerszámom van, 14.5 centi hosszra, és vaskos is. Nemrég összejöttem a barátnőmmel, és minden egyes szeretkezésnél a puncija hangokat ad ki, olyan, mintha túl nagy lennék neki, amikor száraz, akkor alig akar becsúszni mindig, ilyen PFFFF hangot ad ki, főleg kutyapózban. Ha finomabban bánok a péniszemmel, ez megszünhet? elég lélekölő, amikor a legnagyobb vágy vesz minket körül és ilyen elég gusztustalan hangok kísérik a jelenséget.

2021. jún. 24. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
#10 ezek szerint nagy méretű vagyok. :D Köszönöm, most dobtál az önbizalmamon. :))) Megyek is tesztelni az asszonnyal. :D
2021. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy méretűvel lenni ahhoz hogy ez előforduljon...
2021. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartott sokáig... :/
2021. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
en bekapnám torokig ahh..
2021. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 csakhogy te pasi vagy... :D
2021. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!