Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Méretem miatt nem élvezte a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méretem miatt nem élvezte a lány vagy az érzelem hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Úgy láttam nem annyira élvezte, igaz csak egy kaland volt. Nehéz volt megtartani a merevedésemet, gondolom a lányoknak is nehezebb érzelem nélkül. De az a baj hogy a farkam sem a legnagyobb. Lehet hogy kicsi volt neki? 4.3 cm vastag. Ami annyira nem rossz szerintem. Viszont 13-14 cm hosszú.
2020. jún. 5. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva inkább a félmerevség lehetett ott a probléma. Legalább a csiklóját izgattad közben?
2020. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a merevedési gondok miatt, plusz érzelmek nélkül sem az igazi.
2020. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisördög1 ***** válasza:
Az előző kettő , plussz talán nem izgattad eléggé.Orgazmust nem csak a farkaddal lehet okozni..
2020. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A merevedési gond volt a baj. A méreted tök átlagos.
2020. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon izgultál is azért nem állt. Méreted oké szerintem. 38/F
2020. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 cm a makkomnál, a töve 4,5 cm, nem érzem túl vastagnak. De nálam is pont így van, nehéz végig keményen tartani, és ahogy lankad egy kicsit, a mérete és vastagsága is egyből csökken.
2020. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A méreted tök jó. Viszont ha félkemény volt akkor valóban nehezebb élvezni. Legközelebb ne görcsölj rá:)
2020. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Méreted teljesen oké, 4.3 cm kicsivel átlag feletti vastagság. Hossz átlag. A többiek leírták a bajt.
2020. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!