Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem vallja be?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány miért szégyenli, hogy neki is szükség van szexre? Miért mutatják úgy, mintha nekik nem lenne rá szükségük? Csajok erről vélemény?

2020. máj. 16. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert akkor egyből ribinek nézik.
2020. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok,és ahogy látom egyáltalán nem szégyenlik itt a kommentek alapján bizonyos kérdésekben. És nincs is ezzel semmi baj. Szerintem nagyon is hogy bevállalósak,aranyosak. És sokuk nagyon is hogy a kedvében akar járni a pasijuknak,még annak ellenére is,hogy nekik az a dolog épp nem is jön be annyira igazán. ( lásd anál szex pl-ul ) Nyilván egy sem táblával a nyakában szaladgál az utcán hogy nedves a puncim valaki dugja már meg..

De az arra méltó személynek igen hamar "megnyílnak"..

2020. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sose tagadtam vagy szégyelltem ezt, mert (rám legalábbis) igaz.

Viszont annak semmi értelmét és előnyét nem látom, hogy ezt mindenkivel megosszam. A legközelibb barátnőimmel szoktunk erről beszélni, valamint a párommal. Másnak nincs köze hozzá, sőt, még a barátnőimnek se lenne.

Szerintem a legtöbb lány abszolút nem szégyelli, csak ügyel arra, hogy kivel osztja meg az ilyen gondolatait, ami teljesen érthető. Hidd el, a megfelelő partnernek megnyílunk.

2020. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem verik nagydobra.
2020. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalom, és nem tartom magam ettől ribinek. Ha szingli vagyok havi 1 vagy 2 kaland belefér. A szex jó dolog, szóval miért fosztanám meg magam ettől?
2020. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 ez igaz, nem rossz dolog.
2020. máj. 16. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam, hogy én is tapasztaltam, hogy pl baráti társaságban ha előkerül a téma, akkor "fúj én nem szeretem" meg hasonlókkal jönnek a csajok.
2020. máj. 16. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szexet nem szeretik, hanem erről beszélgetni baráti társaságban. Mert ez elég proli dolog.
2020. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Van akinek nincs szüksége rá, az más kérdés hogy ti pasik ezt nem fogjátok fel. Engem szingliként egyáltalán nem zavar ha nincs szex, nem is tudnék lefeküdni olyannal aki nem a szerelmem. Most kapcsolatban vagyok, havi 2 szex-szel beérem, de az se zavarna ha ennyi se lenne.
2020. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!