Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány miért felszínes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért felszínes?

Figyelt kérdés

Régebben olyan 16-20 évesen koromban azt érzetem hogy azért a legtöbb lány normális, és szertő fiút akar maga mellé. De ahogy próbálkozom ismerkedni, az ellenkezőjét látom. Még nem volt normális kapcsolatom, pedig mindig is azt kerestem. Én úgy tapasztalom hogy a legtöbb lány felszínes, minél menőbb fiút akar. De végülis nem ez jelenti a szeretetet meg a megbízhatóságot.

Meg nekem az is fura hogy vannak lányok akik belemennek alkalmi szexbe. Nem félnek hogy egy idegen teherbe ejti, megfertőzi stb, Mert azért egy kapcsolatban más. Én egy ilyen lánnyal nem szívesen jönnék össze aki könnyen bele megy szinte idegenekkel a szexbe. Szerintem rohadt nagy felelőtlenség.

Vannak még normális, érzelmes, megbízható lányok?


2019. dec. 26. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Megsúgom nemcsak a lányok, hanem a fiúk is. Sőt az emberek nagy része felszínes. Nyilván te mozogsz rossz körben.
2019. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Tudod létezik gumi. Alkalmi szexnél szokás használni. Persze pasik nyugodtan megkefélhetnek naponta több lányt, de ha lány akár 1 hónapban 2 pasival szexszel már egy utolsó büdös kva
2019. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy csak rossz helyen keresgélsz, én már több lánnyal is találkoztam, ismerkedtem/kapcsolat it akik egyáltalán nem voltak felszínesek
2019. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
2. Tudod, olyan nem létezik, hogy 100%-os védelem. Még gumival sem. Ja, hogy az a kicsike esély, hogy becsúszik, lényegtelen... persze.
2019. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom hogy van gumi. De az nem 100%os ahogy mas is írta. Meg eleve ha egy lány havi 2 fiúval lefekszik akkor 25 éves korára hol fog tartani. Utána meg csodálkozik egy normális férfinak sem kell. Mert azért azt lehet látni egy non hogyan viselkedik a férfiakkal.
2019. dec. 26. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Mert megtehetik. Az elmúlt években az egész társkeresés átborult a nők javára. Simán felcsaphatják a tindert, mint egy katalógust és kiválaszthatják a legjobb pasit. Az insta meg azt mutatja, hogy ez okés, plusz a romantikus filmek is. Aztán, a srác beközöl valami cuki szöveget, jól néz ki és bumm, használja őket. Amikor ez leesik, kezdődhet az egész elölről.

Te is tegyél így. Akit használni lehet, azt használd. Aztán, ha szerencséd van, akkor képbe kerül egy komolyabb csaj is.

2019. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

#3


Azok voltak ők is, csak te épp tetszettél nekik.

2019. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a lányok közt van felszínes hanem a pasik közt is.
2019. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Meg eleve ha egy lány havi 2 fiúval lefekszik akkor 25 éves korára hol fog tartani. Utána meg csodálkozik egy normális férfinak sem kell."

Na hol fog tartani mesélj? Ha egy férfinek azért nem kell egy lány mert az előtte több férfival is volt, akkor szerintem az a férfi mégsem annyira "normális". Szerintem jobb ha az ember fiatalon kiéli magát, ha forróvérű. Lehet ezt felelősségteljesen is csinálni, óvszer + nem punciba élvezéssel, esetleg fogamzásgátlóval kb. esélytelen a gyerek.

2019. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!