Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a legtöbb lány a beképzelt bunkó fiúknak sokkal könnyebben szétteszi a lábát mint egy rendesnek?

Figyelt kérdés

Ez már sajnos a saját bőrömön is tapasztaltam hogy mivel én nem vagyok beképzelt, nagydumás így volt olyan lány aki emiatt utasított vissza a szexkapcsolatból.

Miért jobbak az olyan fiúk?


2019. máj. 2. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
A hüvelyeseknek jobban bejonnek a bunkók, érdekesebbek.
2019. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Mert azokért nem kár ha nem működik. Csak szexre bárki jó, de kapcsolatra már nem lennének jók. Te meg inkább normálisan kapcsolatra vagy jó.

N

2019. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

#2:

Mese habbal.

2019. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Te aztán tudod pasi létedre...
2019. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező legyél bunkó, beképzelt, és rá fogsz jönni hogy nem emiatt, hanem az önbizalom miatt tetszenek jobban ezek a srácok a nőknek.
2019. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
A helyes válasz az, hogy ha jóképű (=helyespasi) vagy, akkor bármit megtehetsz velük. Kívánni fognak, és könnyen szétrakják majd a lábukat. Ilyen fickó 10-ből 1 van, de inkább kevesebb. A többiek pitizhetnek/nyalizhatnak/görcsölhetnek, úgyis ki lesznek röhögve, el lesznek hajtva, meg lesznek alázva. Ez a fájdalmas igazság.
2019. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
A 6-os válaszolónak van igaza. Általában a jóképű férfiak mindent megtehetnek, mert ez kell a nőknek. Van nekik önbizalmuk és tudják, hogy jól néznek ki, emiatt beképzeltek is lesznek. Itt nem a viselkedésen van a hangsúly, hanem azon, hogy aki így viselkedik, hogyan néz ki. Ha egy csúnya férfi kezd el így viselkedni kinevetik és elküldik, ha mindezt egy jóképű izmos pasi teszi szinte bárkit megkaphat vele, mivel jól néz ki és szexkapcsolatnál elég fontos dolog, hogy jól nézzen ki az illető
2019. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Your face is your life - mondja az angol. Korunkban ez hatványozottan igaz.
2019. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

egyszerű pszichológia:

a nagy egó nagyon vonzó .,.. ez nem kérdés. általában másban is, de szexualitás terén kifejezetten

2019. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha magabiztos vagy és van humorod (ami nem csak azért lehet, mert jóképű vagy), akkor lényegesen nagyobb esélyed van a csajoknál. Én nem vagyok különösen jóképű, de minden nőt megkapok. Ha sikerül velük egy pár szót váltani, megfűzöm az összeset.
2019. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!