Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a legtöbb lány a beképzelt bunkó fiúknak sokkal könnyebben szétteszi a lábát mint egy rendesnek?

Figyelt kérdés

Ez már sajnos a saját bőrömön is tapasztaltam hogy mivel én nem vagyok beképzelt, nagydumás így volt olyan lány aki emiatt utasított vissza a szexkapcsolatból.

Miért jobbak az olyan fiúk?


2019. máj. 2. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Mert azok nem picsognak, hisztiznek mint te.

Aki b0nkó vagány az erőt sugall. Azt mutatja kemény vagyok le$z@rlak. Ha nem jösz lesz másik helyetted. Egy picsogos bármit megtenne egy nőért. Az ilyen nem kihivás , élvezet egy nőnek. Amit bármikor megkaphatsz az nem izgalmas.

Meg egy ilyen tipusú fickóval lehet fesziteni: nêzzétek az én hapsim milyen tökös csávó.



De ez kb 30-ig müködik utánna csak a pénz számit, ha okos ha buta a nő. Kivéve ha nem érzelmi függő.

2019. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: az első részével egyetértek, a 30-on túl csak a pénz számít részt kicsit kifejteném. Ebben a korban a csajok már gyereket akarnak és családot, tehát az lesz az alfahím, aki egzisztenciálisan tudja a családalapítás feltételeit biztosítani. Tehát egy anyunál dekkoló here kevésbé fog labdába rugni, mint egy szép karriert befutott, biztos egzisztenciával rendelkező férfi.
2019. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez Mo.-n az egyik legnagyobb rejtély a sok közül... Aztán meg megy a csodálkozás a nő részéről, ha mégsem annyira jó a hapsival, hogy "én mégsem ilyen lovat akartam...".

Ki érti ezt?

2019. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha valaki paraszt, azért paraszt mert megteheti. ahogy előttem is írták... Nem azért jön be a csajoknak az arc, mert van önbizalma, vagy mert paraszt... hanem mert jóképű. az más kérdés, hogy egy csaj mennyire megy le kutyába azért, hogy őt vigye haza az aktuális alfahím :D . Nem jön be nekik, hogy megalázzák őket, pusztán eltűrik egy jó dugás reményében. néhányuk visszanézné, hogyan viselkedett nő létére előző nap, zokogna azon, milyen szinten megalázta magát egy dugásért. de persze akkor ez nem tűnik fel, mert a buli a pia meg kitudja még mi...
2019. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sose volt bunkó pasim, még barátként sem kéne, mert a szememben gáz bunkónak lenni.


De nem volt olyan sem, aki besorolja magát a "rendes pasi" kategóriába, közben meg úgy fogalmaz a nőkről, hogy "szétteszik a lábukat".


Szexkapcsolatot szerettél volna, és úgy gondolsz a nőre, hogyha ez összejönne, az arról szólna, hogy ő "szétteszi neked a lábát".


Ezt tényleg vonzónak kéne éreznie egy nőnek?

2019. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az erősebb kutya bạszik. Ezt hívják úgy, hogy természetes szelekció. Az életképtelen egyedek ne szaporodjanak.
2019. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!