Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány miért nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem megy bele könnyen a szexbe?

Figyelt kérdés

Végülis nekik is jó érzés.

Most nem arra gondolok amikor egy részeg fiú meg akarja dugni. Hanem amikor egy neki szimpatikus, normális fiú próbál vele ismerkedni akkor miért kéretik magukat. Főleg amikor látszik a szemén hogy bizsereg a kis puncija:D


2019. dec. 21. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem értelmesen gondolkozik, és nem akar fűvel fával összefeküdni, mert érzelmekkel jobb a dolog?
2019. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindenkinek más az értékrendszere. Én se mentem soha bele fél év kapcsolatnál hamarabb szexbe. Nem is bírom az olyan nőket akik csak úgy odaadják magukat.
2019. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Érzelmekkel valóban sokkal jobb ahogy az első válaszoló is írja, és az is meglehet, hogy valakinek az üres szex már nem jelent túl sokat így inkább nem megy bele.


Bár nekem az a tapasztalatom, hogy azért elég sok lány kapható egy kis szexre, ha szimpatikus vagy nekik és normálisan tisztelettel bánsz és beszélsz velük. :)

2019. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha meg könnyen belemennének, a kérdés arról szólna.

Lényegtelen amúgy, van ilyen is meg olyan is. Szerintem általánosságban véve egy lány jobban elvan szex nélkül, nem a farka irányítja (mert nincs is, ugye, jobb esetben).

Meg én elég ritkán látok olyan kiéhezett lányt, aki majd’ összehugyozza magát, csak dugja már meg valaki. Az más kérdés, hogy könnyen csábítok el lányokat, de azért adok pár hetet a dolognak. Szerintem így korrekt. Sose egy eszközt látok bennük, hogy csak legyen valakibe üríteni. Milliószor izgalmasabb valakit meghódítani. Mégha nem is lesz belőle kapcsolat, de legalább közös megegyezés, bizalom, igazi vágyak vezérelnek a szexhez, nem pedig csak valami ösztön a dugásra.

2019. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A nők ritkán vannak annyira kiehezve, hogy csak úgy szettegyek a lábuk... Ha alkalmit akarnak, meg egy erős hármas csaj is meg tudja magát dongettetni egy csillagos otossel.... Nincs arra szükségük, hogy lemenjek alább 😊
2019. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
A szexből gyerek lehet, ezt tudat alatt minden nő érzi és ösztönösen a biztonságra törekednek.
2019. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy nőnél nagyobb a tétje a szexnek, ugyanis terhes lehet, egy gyerek pedig egy egész életre szóló kötelezettség. Ma már van óvszer, tabletta (habár ezekkel is ezrek esnek teherbe évente!), meg van abortusz, de a női ösztönök alapvetően a biztonságra törekszenek.
2019. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a szimpátia édes kevés ahhoz hogy szexeljek valakivel.
2019. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is így gondolom.

De miért van az hogy vannak lányok akik buliban részegen lefekszenek teljesen idegen fiúkkal. Ők nem gondolnak ilyenekre?

2019. dec. 21. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon keseregsz hogy miért nem akar minden nő veled azonnal dugni egy óra társalgás után akkor megmondom neked a választ. Azért mert így gondolkodsz.
2019. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!