Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátomnak ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak ha a haverja véletlenül rámnyitott és (valószínű) meglátott pucéran?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal nyaralunk, a pasimnak is van néhány haverja. Sajnos nem lehet zárni a budit, elveszett a kulcs, én korán reggel elmentem vécére (kakiltam), telóztam közben, belefeldkeztem és nem hallottam hogy valaki közeledik, benyitott én nagyon megijedtem és gyorsan takartam magam, ő kiment meg mosolygott közben.


Elvoltunk egész nap egymás mellett de nem szeretném ha ez kiderülne és elmondaná a pasimnak mert az féltékeny tipus. Szerintetek beszéljek a sráccal?


21N



2021. jún. 22. 20:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy pucéran mentem? Ennyi eszem van azért... 🤦🤦

A vécében voltam pucér (lent) te...

2021. jún. 23. 00:26
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
És az pont látszódott? Akkor pont hogy nem annyira...
2021. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most mit is látott, amitől így be vagy parázva??
2021. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ehhez a sztorihoz mit szólsz? Egy vidéki lagziban, kb. 60 éve a házas nagypapám elment a pottyantósba, de nem volt világítás, ott ült egy asszony, akinek az ölébe ült, mert nem látott semmit a sötétben. Mindketten meglepődtek, a nagypapám elnézést kért és mindketten nevettek, a nagymamám is jót nevetett később a sztorin, bár ők sokkal érettebben kezelték a helyzetet, mint te, annak ellenére, hogy nem voltak sokkal idősebbek nálad.
2021. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12-es


Hát mivel nem teljesen összezárt lábakkal ültem hanem picike terpeszben, ezért szinte biztosan igen...


13-as

Na vajon mit? A nemiszervem...

2021. jún. 23. 11:43
 16/19 anonim ***** válasza:
És éppen akkor csusszant ki a barna maci, amikor pont benyitott, és pont belátott a terpszbe tett lábad közé?
2021. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem, akkor már túl voltam azon csak még ültem a vécén hátha jön még ki több... De nem ez a lényeg most.
2021. jún. 23. 11:55
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom ez inkább vicces mint kínos :D

Meg kell tanulni kopogni mielőtt valaki benyit úgy amúgy.

A barátod max akkor lehetne féltékeny ha a haverja ott állt volna és nézett volna hosszú ideig, így nem. Ha ebből problémát csinál akkor az a gáz, normális ha szól a havernak hogy öreg kopogj már mielőtt benyitsz vagy valami de ennél több már hülyeség.

Én az ilyet meg sem említeném vagy max viccet csinálnék belőle.

2021. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg kérdező, valószínűleg nem látott semmit a nemi szervedből. Ha rányitsz valakire akkor először úgyis egyben látod őt, nem pont azt a részt.
2021. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!