Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátomnak ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak ha a haverja véletlenül rámnyitott és (valószínű) meglátott pucéran?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal nyaralunk, a pasimnak is van néhány haverja. Sajnos nem lehet zárni a budit, elveszett a kulcs, én korán reggel elmentem vécére (kakiltam), telóztam közben, belefeldkeztem és nem hallottam hogy valaki közeledik, benyitott én nagyon megijedtem és gyorsan takartam magam, ő kiment meg mosolygott közben.


Elvoltunk egész nap egymás mellett de nem szeretném ha ez kiderülne és elmondaná a pasimnak mert az féltékeny tipus. Szerintetek beszéljek a sráccal?


21N



2021. jún. 22. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Én eleve annyira önsanyargató vagyok, hogy utána sokáig kínosan éreznem magam. Ezt csökkenti mindig, ha a barátomnak elmondom.
2021. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha hallgatsz róla az gyanúsabbnak látszódhat
2021. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
A pasiddal beszéld meg először, ne a háta mögött a haverjával cinkoskodj. Ha a pasid meg attól bepörög hogy véletlenül rádnyitottak és féltékenységi rohamot rendez akkor gondold át alaposan biztos akarod-e ezt a kapcsolatot. Ez nem fog javulni, egy betegesen féltékeny, mindenre is betámadó ember nem túl happy társas hosszú távon.
2021. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem nagy dolog, véletlen volt, nem pedig szándékosan kukkolt. Nem hinném hogy a pasid vérfürdőt rendezne miatta.
2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Jajj már! Komolyan ezen agyalsz? Nem vagy ennyire különleges, hogy egy férfi ettől agyf..t kapjon!


Bizonyára te voltál az első és az utolsó az egyetemes történelemben, aki így járt. Ja, nem.....


Komolyan, ennyire különlegesnek gondolni magad egy ilyen helyzetben 21 évesen...kész röhej!!!!!


F, 30

2021. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid ilyen miatt kiakad akkor dobd ki mielőbb. Ez bárkivel előfordul. Igazából kit érdekel? Max viccelódni lehetne a sráccal, hogy volt egy jó napja vagy ilyesmi :)
2021. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan elmondhatod, én viccesnek találnám a szitut
2021. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Sztem erre a pasid is felnevetne :D nyugi
2021. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha én rányitnék bármilyen bomba nőre szarás közben, attól nem erotikus vágyak törnének rám, hanem a hányinger. Ha ezután még féltékenykedne is a haverom, akkor őt hánynám telibe.
2021. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet zárni az ajtót, francnak mentél ruha nélkül... míg oda elértél, akár a folyosón is megláthattak pucéran, attól nem féltél?
2021. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!