Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetett az oka annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett az oka annak, hogy valaki (F) amikor autóból meglátott visszafordítta a fejét?

Figyelt kérdés
(Igen én is visszanéztem, de én azért mert az autó lámpája a szemembe világított, és nem voltam benne biztos hogy ő az😃)
2021. jan. 22. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Autót vezetett, aki meglátott? Ha hosszan téged nézett volna, nekiment volna valaminek.
2021. jan. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én értem a kérdés lényegét, ez jó kis görbetükör azoknak akik minden nap felteszik a gondolatolvasó kérdéseket amik kb úristen rápillantott fél másodpercig a mellemre majd vissza a szemembe ez mit jelenthet gyökérségek.
2021. jan. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Már nem a lépcsőn találkoztok? Egyre izgibb a történet 🤣
2021. jan. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
helyileg hol? milyen varos?
2021. jan. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-Tetszettél neki

-Annyira csúnyának talált, hogy visszanézett, hogy jól lát-e.

-Hasonlítasz egy ismerősére, és megnézte, ő vagy-e

-Az előző három bármelyike a melletted állóra vonatkozóan

-Meglátott valamit egy kirakatban

-Csak el akarta olvasni az utcanévtáblát

-A nyakát nyújtóztatta, mert görcsölt neki.


Biztos lehet más oka is, de hirtelen ennyi jut eszembe

2021. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szitu veszélyes, tipikusan azt jelenti, hogy termékeny éveknek néztek elébe. Sok sok gyerekkel meg macskával és kutyával. El vesz feleségül és a tenyerén hordoz, egész áldott nap kényeztet stb. míg a halál el nem választ.... szóval kb. ennyit lehet rá válaszolni :D Amilyen a kérdés olyan a válasz is!
2021. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt hitte útszéli vagy,gondolkodott van-e nála pénz.
2021. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!