Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megpofozott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megpofozott?

Figyelt kérdés

Most eloszor kerültünk àgyba egy sraccal akivel ismerkedem (3 randi volt de mar 2 eve ismerjuk egymast mint haverok csak most tetszettem meg vegre neki)

szoval nekem megvan, nem akartam szexelni de nyilvan nagyon vagytam a kozelsegere. Elkezdtunk valamennyire dryhumpolni, megcsókolt mindenhol, de a számát nem hagytam mert akkor nem tudtam volna ellenállni és én tenyleg nem akarok menstrualva szexelni.

Na ez tartott masfel orat, olelkezes, etc, fojtogatas, nagyon felizgultam es erezhetoen o is. Aztan amikor mar nagyon kivantuk egymast mindketten es tovabbra is elutasitottam megpofozott teljes erobol. En ezen annyira meglepodtem h azonnal eltunt mindennek a varazsa es hazamentem egy szo nelkul. Nem tudom ez normalis e lehet ilyen BDSM dolgokban igen? 20/L 25/F


2021. jún. 20. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
latom ugy megpofozott, hogy mar magyarul is elfelejtettel. mi a fäszom az a dryhump?
2021. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ha 2 év ismertség után ennyi telik tőle akkor nagyon rosszul választottál


nem volt normális, soha többé ne találkozz vele


30 F

2021. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Menj
2021. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Azt nem írtad, hogy szerinted dühből, vagy azért pofozott le, mert azt hitte ettől még jobban begerjedsz?

Mellesleg, ha egy férfi tiszta erőből megpofozna azt még most is éreznéd. Lehet neked bőven sok volt, de simán benne van, hogy ő nem fogta magát eléggé vissza, de nem akart rosszat.

2021. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azert mert nem fekudtem le vele. Es mert en ezen jol szorakoztam meg ugy az egesz egyuttleten konkretan szex nelkul is. Igazad van amugy utolso lehet nem teljes eros volt
2021. jún. 20. 10:42
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Folytogatás oké, de a pofon már nem, hm érdekes.
2021. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Drága gyermekeim elég nagy különbség van a kölcsönös beleegyezésen alapuló BDSM és az indulatból, agresszióból, erőszakból történő pofonok között. Ez utóbbi volt, egy sz.aralak f.kalap a tag akit messziről kerülj el, meg nyugodtan mond csak el az ismerősi körben hogy milyen figura hátha mások tanulnak az esetből (és nagy ívben kerülni fogja mindenki).
2021. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem BDSM kategória, hanem kapcsolaton belüli bántalmazás.
2021. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az ilyen majmot, mia tútóèrt kell az ilyennek nő, ha nem tud velük bánni. Menjen inkább egy börtönbe, aztán ott Van Damme-kodjon...
2021. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem normalis. Az elejen alapbol bele kellene hogy ferjen, hogy csak petting van, ha van menstruacio, ha nincs - ha van, akkor meg foleg, mas kerdes, hogy en egy "kapcsolat"(?) legelejen amugy sem eroltetnem a BDSM-vonalat. A parommal nalunk is van nemi fenekeles, kikotozes (bilincs), lefogas, rafog a nyakamra (nem annyira erosen, hogy fojtogatasnak mondjam, de azert erezni), valamennyi pofozas/pofozgatas, de egyertelmuen erezni, hogy ezek mind-mind az egyuttlet reszei. Ezek jobban felspannolnak mindkettonket es vagykeltoek. Viszont biztos vagyok benne, hogy erezni, ha egy pofon agresszibol es duhbol jon - a paromtol ugyan nem kaptam ilyet (abban a minutumban hagynam ott), de volt mar ilyen tapasztalatom.


Osszessegeben nem, nem normalis, ha amiatt kaptad, mert menstruacio alatt nem akartal vele dugni, es jobb is ennel a pontnal abbahagyni...

2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!