Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom erőlteti a dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom erőlteti a dolgokat szexualis téren de mindig megérti, hogy a nem az nem, de utolso alkalommal megpofozott. Utána persze egybol bocsanatot kért. Veletek fordult már ilyen elő?

Figyelt kérdés
Aggódom, hogy ez nem az utolsó alkalom lesz. Mit gondoltok?

2019. nov. 10. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fordult elő, mert nem randizom állatokkal.

Ezt meg kirúgnám.

2019. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Azonnali hatállyal LAPÁT!!!!!!!
2019. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ó te jó ég. Konkrétan ugyanez történt velem is, ugyhogy kiváncsi vagyok a tanácsokra
2019. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 xKakashix ***** válasza:
70%
ha már idáig fajul, hogy megpofoz az régen rossz, főleg egy olyanért amit te nem szeretnél, de ő igen... nem tudom mióta vagytok együtt, talán egy utolsó esélyt adj neki, de ha még egyszer előfordul akkor szakíts vele.. beszéljétek meg ezt mert ez így nem egészséges kapcsolat
2019. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Konkrétan? Mit erőltet? Mire mondtál nemet?


Amúgy a pofozás automatikus válóok.

32F

2019. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Azert nem mind1 h a pofozast eroltette, te nemet mondtal azt csak megpofozott VAGY azert kaptad a pofont, mert nem teljesult vmi vagya mint anal v szajbaelvezes. Najo igazabol lehet tokmindegy:)
2019. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
az aggodalmad jogos! ha a pofonláda fedelét egyszer felnyitotta... miért kérdéses a válasz erre a tettre?! a szex a kölcsönös örömszerzésről szól,nem önzésről és agresszióról(persze van ilyen is,de az más kérdés) a legközelebbi pofonnál ha már nem lesz elég a bocsánatkérés jön majd a könyörgés, a hitegetés,ígéretek a változásra. lépj át rajta!
2019. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

#4

Már nem azért de az ilyenben nincs 2. esély. Ez nem olyan, hogy "idegösszeroppanásom volt, nem tudtam magamról, majd adtam egy pofont mielőtt meglátogattam egy pszichiátert" - hanem "büdös primitív tejgetosz pozitív véglény vagyok, aki kezet emel a lányra, mert szexuális tárgynak tekinti a nála gyengébbet"


Aki erre 2. esélyt ad, azt bocs, de nem tudom sajnálni a 2. alkalomnál, mert darwin díjas alakítás az hogy ezek után ott marad vele.

Alig várom, hogy az érzelmi fogykós parasztja megjelenjen csokornyakkendőben kinyalt hajjal a kezében egy csokor virággal, a kérdező meg szépen beszopja hogy mennyire szereti mert megbánta.

2019. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 xKakashix ***** válasza:
91%
#8 utálom ha kezet emelnek egy nőre, legszívesebben eltörném a kezét az ilyennek... csak arra gondoltam, hogy ha lehet együtt vannak mondjuk 5 éve, nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, talán meg lehet beszélni.. persze nem tudni milyen volt pl a pofon, csak egy kisebb legyintés vagy izomból ami kifért... ha az utóbbi semmi esély a folytatásra, akkor el kell engedni, ő tudja, hogy milyen a pasi, ő ismeri, ezért mondtam, hogy mindenképp beszéljenek erről, aztán lehet mindenkinek az lesz a legjobb ha elválnak az útjaik
2019. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Na ennek a férfinek nálam az utolsó dobása lett volna .

Már másnap be adtam volna váló pert .

2019. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!