Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Álmaim ffiaval összejöttem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaim ffiaval összejöttem. Az elején azt mondta őt csak szexuálisan érdeklem. Ennek ellenére olyan figyelmes es gyengéd velem. Ír hogy kíván. És ha megbánt százszor bocsánatot kér. Remélhetem hogy tobb vagyok mint szexpartnert?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. egyszerűen jól szopsz, semmi több
2016. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Csak egy ri...banc vagy, semmi több.
2016. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bar ne fuzz túlzott reményeket. Azért mert egy pasi nem tuskó, nem biztos h tobbet akar.
2016. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj ,csak a dugásra használ.
2016. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj semmiben. Persze, vannak még csodák, de általában nincsenek.

Nekem is volt olyan szexkapcsolatom, ahol a pasi direkt kikötötte, hogy csak szex, semmi más. Mindketten függetlenek voltunk egyébként.

A végén már úgy nézett ki, hogy sokszor csak ott voltam nála, összebújva néztük a tv-t, még szex sem történt. Bármit elmondhattam neki, ő is nekem, bármiről tudtunk beszélgetni. Ettől még nem lett köztünk semmi kapcsolat és nem lettek érzelmeink egymás iránt.

Amolyan barátság extrákkal lett a dologból.

Illetve volt már másik szexkapcsolatom is, ahol nagyon sokszor kaptam így kívánlak, úgy kívánlak üzeneteket, abszolút figyelmes volt velem az illető, ha megbántott, elnézést kért. És nem, ebből sem lett komoly kapcsolat, szerelem.

2016. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5, van ez így...az embernek vannak szükségletei, erre jó egy partner, viszont ha nincs meg az a +vonzalom, akkor nem alakul ki szerelem
2016. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy több vagy egy szexpartnernél a szemében.

Milyen érzelmei lehetnek ha megbánt? Rendszeresen?

2016. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ha nincs meg az a +vonzalom, akkor nem alakul ki szerelem"

Ebben nem értek veled egyet. Számomra a szexhez kell a vonzalom, illetve nyilván egy kapcsolathoz. Mert ha valakihez nem vonzódom, azzal lefeküdni sem tudnék, így párkapcsolatot sem.

Ami miatt csak szex lesz egy kapcsolatban és nem több, ott általában vagy az egyik fél, vagy mindkettő elzárkózik a komoly kapcsolattól, mert éppen így jó neki-nekik bármi okból, vagy mert éppen foglalt és megcsal valakit.

Szerelmi kapcsolat tulajdonképpen bármilyen szexkapcsolatból kialakulhat, a gond ott van, hogy miért csak szexre kell valaki, miért nem többre? Talán pont azért, mert már van neki kapcsolata, vagy mert éppen nem kell neki akkor kapcsolat.

2016. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!