Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, melyik típusú férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik típusú férfi izgatja jobban a fantáziátokat szexuálisan?

Figyelt kérdés

Egy magas, izmos, jóképű pasi, aki mondjuk autószerelő, és keres havi 150e Ft-ot


vagy


Egy átlagos magasságú és testalkatú, szintén jóképű bankár, aki keres havi 1 millió Ft-ot?


Őszintén! Kort is írjatok.



2016. okt. 28. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem a pénz miatt de a bankár
2016. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem csak ez a két fajta ember van a világon.:)

Amúgy számomra teljesen mindegy, hogy tökéletes-e a külseje van sem, egy kevésbé jóképű pasiban is lehet valami olyan vonzó, hogy külsőben őt választanám, illetve nálam a kereset sem igazán számít, teljesen átlagos családból származom, jó magam is átlagos fizetéssel rendelkezem.

Szóval azt választanám, amelyikkel jobban érzem magam, akivel a legjobban összeillek, aki a legjobban megfog. És ez lehet az autószerelő (ami mellesleg egy nagyon hasznos dolog, legalább mindig rendben lenne a saját autó :) ), de ha a bankár fog meg jobban, akkor ő. Szóval nem a jövedelme vagy a külseje alapján választanám bármelyiket is.

29N

2016. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
A bankár mert ő valószínűleg nem olyan bunkó mint egy autószerelő,meg lehet hogy igényesebb is,nem úszik egész nap az olajban.De ez csak egy feltevés.33/n
2016. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem keresetre és szakmára izgulok így sajnos nem tudom válaszolni :(
2016. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy bankár tuti hogy beképzelt és bunkó is! Elég hülyeséget írtál kedves válaszoló.
2016. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexuálisan, akkor az első.

(Ez lesz a következő sztori holnap, amire kielégítem magam, hogy autószerelőhöz viszem a kocsit és kikezd velem a faszi. Amúgy a valóságban ez a veszély nem fenyegetne, se jogsim se autóm. :D)

22/L

2016. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem pont az tetszik egy pasiban ha autószerelő :3

Imádom őket :) ELSŐ

19/L

2016. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

Természetesen a munkás ember. Mindig ők vonzottak, nem szeretem, ha valaki úgy szerzi a pénzt, hogy nem dolgozik meg érte, vagy legalábbis nem úgy, ahogy nekem belefér.

A vonzáshoz meg ez is kell nekem. Pláne ha a szerelő izmos, jóképű, akkor jóhogy ő a választásom. :)

2016. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Istenem ilyen hülye kérdést.. amelyik megtetszik, és jobban izgatja a fantáziámat.

Ha egyedülálló lennék..

Bár a magas izmosnak több esélye lenne. A férfias pasik jönnek be mint párom. De pl a haveri körünkben van magas izmos bankár, és nyüzüge, szemüveges autószerelő is, úgyhogy nem értem az ilyen kérdést :)

Ja és az autószerelő többet keres mint a bankár. ;)

2016. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az atlagos magassagu autoszerelo :-)

A kereset mem donto szamomra

De az igen h legalabb megszereli a kocsi :-P

2016. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!