Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire izgulnak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire izgulnak fel szexuálisan a férfi viselkedésre/és milyen viselkedésre pl?

Figyelt kérdés
Ha egyébként nem pont az esete a férfi külsőleg.
2016. okt. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is. Számomra mindig is vonzott, ha egy pasi magabiztos, határozott, rámenős volt, jól kommunikált és jó volt a humora.

Szóval akadtam így már olyan pasival össze, aki egyébként elsőre abszolút nem fogott meg külsőre, de nyilván nem volt ronda, csak nem keltette fel az érdeklődésemet. De amint ilyenné vált, rámenős lett, úgy már észrevettem és jó dolgok sültek ki belőle.:)

2016. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem:)

és pl.a nyugodtabb viselkedés,aki elégedett magával,le tudja sz.ni a dolgokat,az is lehet ilyen vonzó?

2016. okt. 29. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden nő más:) Nekem pl. pont a nyomulós pasik visszatetszőek, volt olyan pasi, aki elsőre tetszett, de a rámenőssége miatt inkább elhajtottam (nem kórosan volt rámenős, csak az én ízlésemnek már nem felelt meg).

Én elég ideges típus vagyok, így szeretem, ha egy férfi "stabil", nyugodt, nincsenek érzelmi kitörései, helyén tudja kezelni a dolgokat. Persze a szenvedély fontos (pl. beszéljen szenvedéllyel arról amit szeret, még akkor is, ha elsőre az egy unalmas hobbinak tűnhet a másiknak). Ne legyen macsó, ne generáljon veszekedést, de merjen-sőt kell!-kiállni a saját gondolataiért, véleményéért, ne féljen beismerni, ha hibázott-ez tényleg szexi:D Még azt is észrevettem, hogy egy "átlagos" pasi is nagyon dögössé válik a szememben, ha egy gyengébbet, védtelenebb embert véd meg-akár verbálisan. Pl. nem hagyja, hogy egy gyenge, különc fiút cseszegessenek haveri társaságban, etc., jól bánik a gyerekekkel, állatokkal. Amolyan indián-törzsfőnök típus:D (aki mellett persze én is törzsfőnök maradhatok..:)

25/N

2016. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ne legyen macsó, ne generáljon veszekedést, de merjen-sőt kell!-kiállni a saját gondolataiért, véleményéért"


Na ehhez már csak egy igazi nőt kell találnom,aki nem provokálásnak veszi...hát sokszor nem vagytok egyszerűek:D

Köszönöm a választ neked is!

2016. okt. 30. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kiszáll valami méregdrára autóból, esetleg egy iszonyat jó sportmociról száll le.

Vicceltem.


Én pl. attól pörögtem be, mikor úgy csinált, mintha meg akarna csókolni, aztán mégse. Vagy felizgatott, de mègse történt meg azonnal. Végül megtörtént, de addigra olyan lucskos voltam, hogy ihajj.

2016. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aham:)
2016. okt. 31. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!